אדרנוכרום הורמון האנטיאייג׳ינג של העשירים והמפורסמים שמופק מעינוי ורצח ילדים

אדרנוכרום הורמון האנטיאייג׳ינג של העשירים והמפורסמים שמופק מעינוי ורצח ילדים

מומלץ לצפייה מגיל 18 ומעלה

המונח " אנדרונוכרום " תפס תאוצה מטורפת בשנה האחרונה לאחר שנחשפה פרשת ג'פרי אפשטיין שהיה מעורב עם בכירי מדינות ומנהיגים מרחבי העולם במסיבות מין פרטיות באי הפרטי שלו.

הטלוויזיה הטורקית חשפה את הסיפור בעמוד הפייסובוק שלה וזוהי אולי רשת הטלוויזיה היחידה בעולם שהסכימה ככול הנראה להתעסק עם הנושא.

סם הנעורים של האליטות

כשהציגו לי היום את הנושא, נחשפתי למשהו באמת מזעזע קראתי על זה בפעם הראשונה בחיי, זה משהו שמעולם לא שמעתי עליו ואני בטוח שגם אתם תשמעו על זה בפעם הראשונה

מנחה הכתב

סנדרה בולוק וחתיכות עור של ילד צעיר

בראיון עם אלן דג'נרס סנדרה בולוק עונה לשאלתה של אלן בת כמה את ואיך את שומרת על עצמך צעירה. בתגובה ענתה בולוק כי הרופא שלה מזריק על חתיכות עור של ילד צעיר, האם סנדרה ניסתה לרמוז לנו משהו בראיון הזה?

אדרנוכרום

אנדרנוכרום הוא הורמון המיוצר אצל ילדים תחת מצבי סטרס קיצוניים של פחד או כאב, בלוטת ההורמון מייצרת אדרנוכרום ( אנדרנלין ) כריפלקס. אפשר לומר שזה השורש של אנדרנלין.

ההורמון הזה עוזר לילדים לפתח עמידות במצבים האלו הילד יחווה כוח וחוזקה חדשים, וזה ההורמון שנם לוקחים מהילדים. עלות מנת אנדרנוכרום עולה 1000$ הם מוכרים את זה לסלבריטאים והאליטות של העולם.

אל תשכחו שכדי לייצר את הסם הזה מתעללים ופוגעים בילדים קטנים חפים מפשע, מכניסים אותם למצבים קיצוניים של כאב ופחד ושואבים מהם את האנרגיה שלהם.

2500 ילדים נעלמים מידי יום ברחבי העולם, רובם ממדינות עולם שלישי ארגוני פשיעה רוצחים ילדים ע"מ למכור את האדרנוכרום לעשירי העולם.

רק בשנת 2013 הוציאה ארה"ב את תמצית האדרנוכרום מהחוק. הרבה חברות בארה"ב שעסקו בפיתוח התחום נאלצו להפסיק את העבודה ועברו לשוק השחור!

מקור: TGRT ( החל מדקה 50 )

אנדרנוכרום מודלף בסרטי הוליווד כבר שנים, הם מטפטפים לנו מידע ואנחנו עיוורים לא רואים כלום!

Please wait...

מעורבות

הצטרף אלינו

הצטרפו לקהילה שלנו. עיתונאות אזרחית במיטבה!

תגובות

No comments yet