עמוד הבית רשימת תפוצה חזרה למעלה

דווח על בעיה !

מצאת בעיה בחווית הגלישה באתר? הוידאו לא עובד, דווח לנו ונדאג לטפל בבעיה !

זהו שדה כותרת של המאמר עליו אתם מעוניינים לדווח ( לא לשנות ! )

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הישארו מעודכנים בכל המאמרים החדשים שעולים לבלוג שלי !

תיבת פנדורה של האילומינטי

חשיפה תיבת פנדורה של האילומינטי

חשיפה תיבת הפנדורה של האילומינטי הרבה זמן חיכינו לתרגום של הווידאו שהבאנו לכם כאן, אולי אחד ההוכחות הכי חזקות ואפלות היום ברשת האינטרנט אודות הפעילות של האילומינטי ותוכנית העל שלהם.

מזל גדול

הם היו מספיק טיפשים להעלות את זה לרשת, והצלחנו לחשוף את זה, אנחנו מדברים על פלטפורמה אדירה במשאבים ומידע שנאגר במשך עשרות שנים. תוכנית על חלל של האילומינטי לשלוט באוכלוסייה ובכלכלות העולם.

שכבות מידע

הפלטפורמה רבויה בכ 200 שכבות לכל נושא, ולאחר שנכנסים ישנם עוד 200 שכבות בפנים, התוכנית הזאת מפורטת לפרטי פרטים, החל מהדברים הבסיסיים ביותר ועד המורכבים שבהם, הפלטפורמה הזאת זמינה און ליין באתר ארגון הבריאות העולמי וניתן להיכנס לפלטפורמה באמצעות הרשמה פשוטה.

חשיפה תיבת פנדורה של האילומינטי סקירת המערכת

הווידאו שלפניכם נראה סקירה קצרה של המערכת שעתידה להשתלט על העולם במסווה של מגיפת הקורונה, או כל בעיה כזאת או אחרת שהם ייצרו כדי לנהל אתכם יותר טוב, רמת השליטה באזרחים והעתיד שמצפה לאנושות אינה מוטל בספק כלל. הוא ידוע מראש ומתכונן בדיוק מירבי. כמות הידע שנאגרה בפלטפורמה היא בלתי נתפסת קשה לי להאמין שיש נושא בעולם שלא נכתב עליו, הם דאגו לחלוש על כל חלק בחייכם ובהתנהלות שלכם, על מנת לנתר ולשלוט באוכלוסייה בצורה הטובה ביותר.

אנחנו מחכים לשמוע את דעתכם, תוסיפו תגובה ושתפו אותנו מה אתם חושבים על הסרטון?

שתף ברשתות החברתיות

כתוב תגובה

דילוג לתוכן