עמוד הבית רשימת תפוצה חזרה למעלה

דווח על בעיה !

מצאת בעיה בחווית הגלישה באתר? הוידאו לא עובד, דווח לנו ונדאג לטפל בבעיה !

זהו שדה כותרת של המאמר עליו אתם מעוניינים לדווח ( לא לשנות ! )

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הישארו מעודכנים בכל המאמרים החדשים שעולים לבלוג שלי !

אישה בשחור מצולמת על רקע שחור משדרת את תחושת מועדון העין השחורה של האילומינטי

מועדון העין השחורה של האילומינטי

מועדון העין השחורה של האילומינטי לאחר שזכינו לצפות לא מעט סלבריטאים, שחקני הוליווד, ואנשי העשירון העליון, מסתובבים עם מה שנראה לכאורה כמו פנס בעין שמאל? האם מדובר בהליך רפואי שיגרתי?

שדרוג בלוטת יותרת המוח

נרטיב אחד בסרטון שלכם מציע כי אולי בעצם כל הסלבס ואנשי המפתח בתעשייה עברו שדרוג די אנ איי כלשהו בטכנולוגיות חדשניות והמאפשרת להם לראות תדרים או גלים שאנחנו לא מסוגלים לראות. בלוטת יותרת המוח עדין לא הובנה במלואה למדע, אבל נראה כי יש לה חלק עיקרי ביכולות והתפקוד של האדם.

מועדון העין השחורה של האילומינטי: אדם עם עיני לטאה

מה הסיבה שלאחרונה אנחנו נחשפים להמון קטעי ווידאו של סלבריטאים, שחקנים ואנשי מפתח, שנראים כאילו עין שמאל שלהם הופכת למעין עיני לטאה, יש כמה סרטונים כאלה ברשת אולי המוכר ביותר מבניהם זה ראיון ב 60 דק' עם ברינטי ספיירס אשר נראה כי אחת העיניים שלה ממש הופכת לצרה מעין עין לטאה.

ווידאו גליץ ו snapchat

עם כל הרעיונות המדהימים האלה אני אישית מזכיר לכם כי קיימות היום המון אפליקציות המאפשרות לשנות את תווי הפנים או העיניים, וזה ללא ידע או תוכנות עריכה מתקדמות, אז תזכרו מה ניתן לעשות בתוכנות עריכה, אפילו רק בשביל הרייטינג או הגל הוויראלי שהסרטון של בריטני עם עיני לטאה יתפוס ברשת האינטרנט בעידן הנוכחי. https://youtu.be/4B0OzUg9KxI

או שמא מי שמנסה לדבר או לחשוף את האילומינטי מושתק באמצעות שליחים שלהם ומחוייב להצטלם ולצאת עם הפנס בעין לעיני הציבור? למען יראו ויראו?

מועדון העין השחורה של האילומינטי
טום הנקס בתמונה מחזיק שלט אני לא יכול לדבר

שתפו אותנו מה דעתכם בתגובות ואל תשכחו לדרג את הפוסט ❤️

שתף ברשתות החברתיות

תגובה אחת

כתוב תגובה

דילוג לתוכן