מועדון העין השחורה של האילומינטי לאחר שזכינו לצפות לא מעט סלבריטאים, שחקני הוליווד, ואנשי העשירון העליון, מסתובבים עם מה שנראה לכאורה כמו פנס בעין שמאל? האם מדובר בהליך רפואי שיגרתי?

שדרוג בלוטת יותרת המוח

נרטיב אחד בסרטון שלכם מציע כי אולי בעצם כל הסלבס ואנשי המפתח בתעשייה עברו שדרוג די אנ איי כלשהו בטכנולוגיות חדשניות והמאפשרת להם לראות תדרים או גלים שאנחנו לא מסוגלים לראות. בלוטת יותרת המוח עדין לא הובנה במלואה למדע, אבל נראה כי יש לה חלק עיקרי ביכולות והתפקוד של האדם.

אדם עם עיני לטאה

מה הסיבה שלאחרונה אנחנו נחשפים להמון קטעי ווידאו של סלבריטאים, שחקנים ואנשי מפתח, שנראים כאילו עין שמאל שלהם הופכת למעין עיני לטאה, יש כמה סרטונים כאלה ברשת אולי המוכר ביותר מבניהם זה ראיון ב 60 דק' עם ברינטי ספיירס אשר נראה כי אחת העיניים שלה ממש הופכת לצרה מעין עין לטאה.

ווידאו גליץ ו snapchat

עם כל הרעיונות המדהימים האלה אני אישית מזכיר לכם כי קיימות היום המון אפליקציות המאפשרות לשנות את תווי הפנים או העיניים, וזה ללא ידע או תוכנות עריכה מתקדמות, אז תזכרו מה ניתן לעשות בתוכנות עריכה, אפילו רק בשביל הרייטינג או הגל הוויראלי שהסרטון של בריטני עם עיני לטאה יתפוס ברשת האינטרנט בעידן הנוכחי.

או שמא מי שמנסה לדבר או לחשוף את האילומינטי מושתק באמצעות שליחים שלהם ומחוייב להצטלם ולצאת עם הפנס בעין לעיני הציבור? למען יראו ויראו?

שתפו אותנו מה דעתכם בתגובות ואל תשכחו לדרג את הפוסט ❤️

Please wait...