עמוד הבית רשימת תפוצה חזרה למעלה

דווח על בעיה !

מצאת בעיה בחווית הגלישה באתר? הוידאו לא עובד, דווח לנו ונדאג לטפל בבעיה !

זהו שדה כותרת של המאמר עליו אתם מעוניינים לדווח ( לא לשנות ! )

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הישארו מעודכנים בכל המאמרים החדשים שעולים לבלוג שלי !

מחדלי בטיחות ויעילות בחיסונים ד'ר לורנס פאלבסקי

מחדלי בטיחות ויעילות בחיסונים ד"ר לורנס פאלבסקי

מחדלי בטיחות ויעילות בחיסונים ד"ר לורנס פאלבסקי רופא משפחה חושף את האמת מאחורי האופן בו נלמדים בימינו לימודי רפואה, הוא טוען כי בתהליך לימודיו הורו לו כי החיסונים עובדים והוא צריך לתת אותם למטופלים.

ד"ר פאלבסקי היה בשוק לאחר שלמד את העובדות. עם זאת, מעיד כי לא למד שום מחקר מדעי בנוגע לבטיחות החיסונים, או בנוגע לאיך הבטיחות נעשתה במחקרים הללו, וזה לא היה אישיו עד שבשנת 1998.

נגשה אלי אמא ושאלה

האם אתה יודע שיש כספית בחיסונים?

מחדלי בטיחות ויעילות בחיסונים ד''ר לורנס פאלבסקי
מחדלי בטיחות ויעילות בחיסונים ד'ר לורנס פאלבסקי

ועניתי לא אני לא יודע וכסטודנט לרפואה חונכתי לחשיבה ביקורתית אם אתה רואה השערה אתה בודק את זה ומנסה לראות אם יש לשאול שאלה. אז במקום פשוט להתעלם מזה המשכתי לבדוק על רכיבי החיסונים.

ומצאתי שישנם מספר רכיבי חיסונים שבמחקרי חיות הוכחו להיות מאוד מסוכנים לחיות ולא הבנתי למה אותם הרכיבים נמצאים בחיסונים, התחלתי לשמוע סיפורים מהורים.שלקחו ילד מאוד בריא לרופא ואז גילו שהילד שלהם איבד הרבה מבריאותו.

בין אם זה היה הדיבור, פירכוסים, מוות, אסטמה, אלרגיות, אקזמה, אוטויזים, הפרעות למידה ( קשב וריכוז ), מחלות מעיים דלקתיות, מחלות אוטואמיוניות.

הסרטון: מחדלי בטיחות ויעילות בחיסונים ד"ר לורנס פאלבסקי

ולכל אחד מההורים האלה אמרו שלא היה שום קשר לחיסון, כל אחד מהם! וזה ממשיך היום אבל למרות זאת שאני מסתכל ברכיבים שבחיסונים, יש לי את המדע להסביר ממש איך הבעיות הרפואיות האלה יכולות להתרחש בילדים האלה.

היום ילד אחד מתוך חמש הוא בעל מוגבלות למידה. ב 1976 זה היה אחד מ – 17, אחד משישה מתחת לגיל שמונה אחד משני מתבגרים וחד מארבעה בוגרים צעירים מאובחנים עם בעיה שכלית או הפרעה רגשית.

לאחד מעשרים ילדים תחת גיל 5 יש התקפי פירכוסים, ילד אחד מתוך ארבעים מפתח אוטיזם. את השאר אתן לכם לראות לבד.

אני מקווה שהבנתם את הרעיון חיסונים הם דבר טוב כאשר המחקרים שמתבצעים עבור החיסונים האלה ממומנים ע"י האזרחים בלבד ולא ע"י בעלי הון ותעשיית התרופות שכל אשר עולה על רוחם הוא למכור לנו חיסונים כדי להרוויח מזה בסוף התהליך.

כמובן שאני לא קורא להמון לא להתחסן אבל כן דורש מחקרים שממומנים ע"י הציבור או אפילו במימון המונים. כדי להגיע לממצאים אמיתיים ולא ממצאים עבור בעלי אינטרס כאלה ואחרים.

בנוסף יש לזכור כי לאחר פרוץ מגפת הקורונה הנשיא טראמפ בכבודו ובעצמו הודיע כי הוא עוצר את התקציב לארגון הבריאות העולמי.

או שטראמפ מנסה לגלות מי עומד מאחורי המימון של החיסון העולמי ולצורך זאת הוא למעשה עצר את התקציב של הארגון כדי לראות מאיפה יגיעו הכספים ובכך לעצור את מגפת החיסונים שעומדת לפשוט על העולם.

שתף ברשתות החברתיות

כתוב תגובה

דילוג לתוכן