עמוד הבית רשימת תפוצה חזרה למעלה

דווח על בעיה !

מצאת בעיה בחווית הגלישה באתר? הוידאו לא עובד, דווח לנו ונדאג לטפל בבעיה !

זהו שדה כותרת של המאמר עליו אתם מעוניינים לדווח ( לא לשנות ! )

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הישארו מעודכנים בכל המאמרים החדשים שעולים לבלוג שלי !

ניתוח חדש: חיסון פייזר הורג אנשים מבוגרים פי 40 מהמחלה עצמה

ניתוח חדש: חיסון פייזר הורג אנשים מבוגרים פי 40 מהמחלה עצמה

ניתוח חדש: חיסון פייזר הורג אנשים מבוגרים פי 40 מהמחלה עצמה

ניתוח מחודש של נתונים ממשרד הבריאות הישראלי הגיע למסקנה כי במהלך תקופת החיסון האחרונה של חמישה שבועות, חיסון ה- COVID של פייזר גרם ל"מתים (זקנים) פי 40 יותר ממקרי מוות שנגרמו על ידי המחלה עצמה. " זו של המחלה ומתים מהנגיף.

בינואר קבוצה של רופאים עצמאיים הגיעה למסקנה שחיסון הניסוי COVID-19 היה "לא בטוח יותר" מהנגיף עצמו, אך ניתוח חדש של תמותה הקשורה לחיסונים בישראל הראה שהוא אכן יכול להגיע לרמות מדאיגות.

הניתוח המחודש של הנתונים שפרסם משרד הבריאות הישראלי על ידי ד"ר הרווה זליגמן, חבר בית הספר למחלות זיהומיות וטרופיות של אוניברסיטת אקס-מרסיי והמהנדס חיים יתיב, מראה כי בקיצור, ה- MRI "התחסן ב בחמשת השבועות האחרונים מהמחלה עצמה. מקרי מוות בתקופה. בקרב צעירים מקרי מוות אלה הם פי 260 ממספר האנשים שמתו מנגיף COVID-19 במסגרת זמן נתונה. איך אנשים לא מעכלים את העובדה כי ניתוח חדש: חיסון פייזר הורג אנשים מבוגרים פי 40 מהמחלה עצמה.

בעוד שניתן למצוא את הניתוח המתמטי המלא במאמר עצמו, המחברים מדגימים כיצד בקרב "המחוסנים ומעל 65, 0.2% … מתו במהלך שלושה שבועות בין המינון, ומכאן כ- 200 בקרב 100,000 מחוסנים. יש להשוות זאת ל -4.91 הרוגים בקרב 100,000 מתים מ- COVID-19 ללא חיסון."

החוקרים המשיכו לספר על ניתוח חדש: חיסון פייזר הורג אנשים מבוגרים פי 40 מהמחלה עצמה: "התמונה המפחידה הזו מתרחבת גם לאנשים מתחת לגיל 65." במהלך חיסון בן חמישה שבועות, 0.05% מהאנשים (50 מתוך 100,000) מתו. לעומת זאת, בחיסון COVID-19 (לא מחוסן) יש 0.19 מקרי מוות לכל 100,000 מקרי מוות, כך שאחוז התמותה בקבוצת גיל זו עלה ב – (260). תוך חמישה שבועות מתהליך החיסון, שיעור המוות הטבעי שלו הוא COVID -19. "

כפי שדווח על ידי IsraelNationalNews (INN), זליגמן הוא בעל אזרחות ישראלית-לוקסמבורג, בעל תואר ביולוגיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים, וכתב יותר ממאה פרסומים מדעיים. INN מדווח כי לחוקרים "אין קונפליקטים או אינטרסים מלבד להביא ילדים בישראל."

יתיב וזליגמן הצביעו על כך שאפילו "מספר ההרוגים המשוער של החיסון עשוי להיות נמוך בהרבה ממספר ההרוגים בפועל, מכיוון שהוא מתייחס למספר מקרי המוות שהוגדרו כ- COVID-19 בפרק זמן קצר, ואינו כולל AVC לבבי. אירועים (וכו '). "אירועים הנגרמים על ידי דלקת." המציאות הוכיחה כי ניתוח חדש: חיסון פייזר הורג אנשים מבוגרים פי 40 מהמחלה עצמה.

ניתוח חדש: חיסון פייזר הורג אנשים מבוגרים פי 40 מהמחלה עצמה
ניתוח חדש: חיסון פייזר הורג אנשים מבוגרים פי 40 מהמחלה עצמה

מספרים אלה אינם "מהווים סיבוכים ארוכי טווח", הם כותבים.

בנוסף, הם מצפים שבעוד כמה חודשים, "בגלל ADE (שיפור תלות בנוגדנים) יהיו השפעות שליליות בטווח הבינוני והארוך של החיסון", זה החל להופיע אצל אנשים שקיבלו את החיסון הניסויי של פייזר.

כפי שהסביר רופא החזית האמריקני (AFLDS), "ADE" מתייחס לנוגדנים המיוצרים על ידי COVID כאשר בני אדם נחשפים לאחר מכן ל- SARS-CoV-2 בטבע, במקום להגן על בני האדם ולהוביל למחלות קשות או קטלניות יותר. חיסונים יגבירו את הזיהום במקום למנוע נזק. "

רופאים מהקו הראשון בארצות הברית סיפקו דוגמאות לחיסונים המיוצרים לקרב קדחת הדנגה גרמה ל- ADE להרוג 600 ילדים בפיליפינים, והליכים פליליים הוגשו נגד קובעי מדיניות בשנת 2019.

מסיבות אלו ומסיבות רבות נוספות, AFLDS ורופאים רבים אחרים ממליצים בחום לרוב האנשים שלא להשתמש בחיסונים ניסיוניים אלה, ובמקביל להכיר בכך שאנשים מעל גיל 70 יכולים לקבל חיסונים ניסיוניים אלה, אך הם מכירים בהשפעת זריקות כאלה. הסיכון הוא "מאשר טיפול מוקדם" או "טיפול מונע בתרופות מבוססות" (מקורות, כאן, כאן, כאן, כאן).

בהתחשב בשיעורי התמותה הללו, מתחו גם יתיב וזליגמן ביקורת חריפה על הרשויות הישראליות על החלת החיסונים הללו על העם. לפי INN, החוקרים מכנים את המאמצים הדרסטיים הללו "טבח חדש".

בשבועות האחרונים עלתה ממשלת ישראל לכותרות כאשר אימצה את מערכת "הדרכון הירוק", המאפשרת לאנשים המוזרקים להשיג גרין קארד, המאפשר להם להיכנס למקומות כמו מתקני בילוי ופנאי. וזאת למרות ההבנה כי ניתוח חדש: חיסון פייזר הורג אנשים מבוגרים פי 40 מהמחלה עצמה.

ניתוח חדש: חיסון פייזר הורג אנשים מבוגרים פי 40 מהמחלה עצמה. כאשר המדינה תיפתח מחדש לאחר שננעלה במשך חודשיים, דרכונים ירוקים יונפקו רק למי שהוזרק, ולא לאלה שנבדקו שליליים. היתרונות הניתנים כוללים גישה לעסקים "לא חיוניים", ואין צורך בהסגר עצמי אם יאושר שהוא קשור קשר הדוק למקרה COVID-19 מאומת, ואין צורך בהסגר עצמי לאחר מה שמכונה "החזרה ”מהממשלה. אזור אדום ".

אף על פי שאין ראיות לכך שחיסונים ניסיוניים אלה יכולים למנוע את התפשטות הנגיף, שרת הבריאות של ישראל, יולי אדלשטיין, הצהירה כי "זו חובה מוסרית" עם שחרור דרכון החיסון. זה חלק מאחריותנו המשותפת. "הוא אפילו אמר," מי שלא חוסן יישאר מאחור. " הזוי אם מבינים כי ניתוח חדש: חיסון פייזר הורג אנשים מבוגרים פי 40 מהמחלה עצמה.

דרכון ירוק צריך להתחדש כל חצי שנה. למרות שאדם מחזיק בדרכון זה, אדם עדיין צריך לעמוד בכללי המסכה והמרחק הפיזי.

הג'רוזלם פוסט דיווח עוד כי הוא שוקל חקיקה שתעניק למעסיקים זכות למנוע מאנשים לא מחוסנים להיכנס למקום העבודה.

צעדים אלה הובילו את Business Insider לתאר את המדינה כ"מלחמה נגד אנשים שלא התחסנו ". במקביל, ד"ר אנתוני פוקסי, יועצו הרפואי הראשי של הנשיא ג'ו ביידן, הגדיר את תגובת החיסונים של ישראל כ"טובה במיוחד ".

הכתבה ניתוח חדש: חיסון פייזר הורג אנשים מבוגרים פי 40 מהמחלה עצמה פורסמה במקור על ידי LifeSite News.

שתף ברשתות החברתיות

כתוב תגובה

דילוג לתוכן