הנדסת אקלים כבר לא סוד, שמענו כבר לפני המון שנים באזור שנות ה 60 שממשלות בעולם מזריעות עננים או במילים אחרות הנדסת אקלים כבר לא סוד, אז היה לזה שם יותר נעים ומקובל בזמנו ניסו לשחרר כימיקלים מסויימים בענן כדי לגרום לענן להוריד את הגשם באזורים מבוקשים.

טכנולוגיה ואקלים

עם התפתחות הטכנולוגיה השם השתנה להנדסת אקלים וחצה את כל הגבולות האפשריים אחד הנתונים שמאוד קל לעקל זה שינוי מחירי הטיסות מצד אחד של הכדור לצידו השני, מבלי ששמנו לב במסווה של שמיים פתוחים לפתע כל הטיסות ירדו בעשרות עד מאות אחוזים מהמחיר המקורי שלהם.

הדעה הרווחת בין חובבי הקונספירציות היא, שבעקבות הדרישה של ממשלות לפזר כימיקלים באויר ( או כמו שדוקטור בסרטון קורא לזה "מלח ים" ) מחירי הטיסה ירדו כי את רוב מימון הטיסה ביצעה הממשלה בעקבות הצורך לרסס את השמים.

כמובן שלא ניתן להפריד את הצורך להקל על הכדור בכל דרך אפשרית מפליטת גזי חממה תוצר ידי אדם, אבל אי אפשר שלא לחשוב על ההשלכות העצומות שיכולות להיות על הטבע והסביבה בעקבות מהלכים כאלה.

ללא כל מחקר מקדים על ההשלכות של החומרים המרוססים על הסביבה ועל בני האדם. חשוב לציין כי הדוקטור בסרטון אנינו תומך ברעיון ומסביר למה לדעתו לא כדאי לטפל בפלסטר בבעיה הרבה יותר רצינית.

Please wait...