עמוד הבית רשימת תפוצה חזרה למעלה

דווח על בעיה !

מצאת בעיה בחווית הגלישה באתר? הוידאו לא עובד, דווח לנו ונדאג לטפל בבעיה !

זהו שדה כותרת של המאמר עליו אתם מעוניינים לדווח ( לא לשנות ! )

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הישארו מעודכנים בכל המאמרים החדשים שעולים לבלוג שלי !

ניקולה טסלה

תיקי טסלה נשק סודי

תיקי טסלה נשק סודי, נשקים צבאיים סודיים של צבא ארה"ב מי שעדין לא צפה בסדרה של ערוץ ההיסטוריה תיקי טסלה מומלץ מאוד, ניקולה טסלה היה אחד המדענים היותר שנויים במחלוקת, יש כאלה אשר כינו אותו המדען המשוגע.

תיקי טסלה נשק סודי עם פריצות דרך מדעיות

תיקי טסלה נשק סודי
תיקי טסלה נשק סודי

טסלה הבעלים המקוריים של עשרות פטנטים מדהימים שמשתמשים בהם עד היום, דוגמא: פקס, אינטרנט אלחוטי, מכם, רדאר ועוד, סיפורו של טסלה ייחודי מאוד, בעקבות התגליות הגדולות שלו, פחד טסלה שמא יגנבו את המצאותיו.

לכן היה טסלה מקודד את הפטנטים שלו בקוד כזה שרק הוא ידע לפתור ולמעשה הסתיר את המצאותיו מפני אוייביו בתקופת מלחמת העולם השנייה, מעצמות רבות בעולם חיפשו את הנשק האולטימטיבי הבא. וטסלה היה התגלית הכי גדולה של זמנו.

קרן המוות

טסלה אחראי לאחד הפיתוחים היותר מטורפים שנשמעו בהיסטוריה, קרן המוות. הרעיון היה לייצר מגדל גבוה הטעון בשדה חשמלי גבוה מאוד, ולמעשה לירות את החשמל כמעין ברק או לייזר לעבר מטוסים טילים או כל דבר אחר אשר מאייים עליך.

חשוב לציין כי בניסויים שנעשו בימינו נמצא כי הטכנולוגיה עובדת מצויין וניתנת ליישום גם כיום. בנוסף לתגלית קרן הלייזר טסלה אחרי לתגלית האנרגייה החופשית.

טסלה הבין שהאויר שלנו טעון בחשמל ולמעשה אפשר לרתום אותו לטובתנו כמובן שזאת אחת התגליות הגדולות בהיסטוריה וסורחת אחריה זנב ארוך של קונספירציות. מכיוון שהממשלות לא היו מעוניינות לספק חשמל חינם לאזרחים. אלא למכור אותו למטרות רווח.

אחת התמונות היותר מוכרות של טסלה נראה טסלה עומד בפרדס פתוח אשר נעוצות באדמה של הפרדס 40 אלף נורות חשמל עם יתדות ברזל ישירות לאדמה ללא שום כבל הזנה. וכולם דולקות בצורה מושלמת. שוב חשוב לציין כי ניסויים שנעשו בטכנולוגיה הזאת הוכיחו 100% הצלחה והדליקו נורות תקועות באדמה ללא שום כבל הזנת חשמל.

Photographer: Dickenson V. Alley Restored by LošmiCC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

שתף ברשתות החברתיות

כתוב תגובה

דילוג לתוכן