עמוד הבית רשימת תפוצה חזרה למעלה

דווח על בעיה !

מצאת בעיה בחווית הגלישה באתר? הוידאו לא עובד, דווח לנו ונדאג לטפל בבעיה !

זהו שדה כותרת של המאמר עליו אתם מעוניינים לדווח ( לא לשנות ! )

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הישארו מעודכנים בכל המאמרים החדשים שעולים לבלוג שלי !

אזהרה: 5 טקסים סודיים נתפסו במצלמה

אזהרה: 5 טקסים סודיים נתפסו במצלמה

אזהרה: 5 טקסים סודיים נתפסו במצלמה לכאורה חמשת הטקסים שנתפסו במצלמה חלקם אפילו נמחקו מהמיינסטרים מדיה והתקשורת. שימו לב יש להפעיל שיקול דעת לפני הצפייה.

אזהרה: 5 טקסים סודיים נתפסו במצלמה

5. 1998 מעקב

האפ בי איי ביצע מעקב על בית לאחר שקיבל תלונה מהשכן שהרבה אנשים נכנסים ויוצאים מהבית, ההנחה הבסיסית הייתה כי הבית שימש לסחר בסמים. האפ בי אי פשט על הדירה והמראה שנגלה להם היה מזוויע, הם נתקלו בנערים ונערות שנראו כאילו היו שרויים במין טראנס.

בנוסף נמצאו במקום מזבח להקרבה, וכוס מלאה בדם המרכז נאמר להם כי השטניים שותים את הדם בתום הטקס, בחיפוש שביצעו מצאו החוקרים 28 בני ערובה. ועוד חלקי גופות בשקיות זבל. על פי דבריו של צייף לשעבר באפ בי אי טד גנדרסן כל הטקסים השטניים שהיו נתפסים ע"י ה – FBI היו מטויחים.

בנוסף טוען כי ה FBI והממשלה היו נשלטים בעצמם וחלק מהטקסים השטניים. במקרה הספציפי הזה רק קציני בעלי דרגה נמוכה הגיעו לזירה.

4. מסיבת האילומינטי של הרוטשילדים 1972

אזהרה: 5 טקסים סודיים נתפסו במצלמה, וזה אחד המוכחים יותר מכולם!

מרי הלן רוטשילד, חברה במשפחה החזקה ביותר בעולם, בדרך כלל המסיבות באחוזה הצרפתיית שאטו דה פארייאר היו חסויות. אומנם, כמה מהתמונות הצליחו להגיע לרשת.

התמונות חושפות את האידיאולוגיה הנסתרת של הקבוצה, בתמונות רואים עוגות ואכול שמעוצב כגופות או בני אדם אמיתיים.

התחפושות והמסכות במסיבה מטרידות מאוד בנראות שלהן, ההזמנות של האורחים נכתבו בסדר הפוך ברוורס, שזה כשלעצמו גם מעיד על חלק השטני של האירוע. השאטו דה פארייאר הוארה בצבע כדי לתת את התחושה שהיא עולה באש.

3. בוהמיאן גרוב

בוהמיאן אווניו בקליפורניה הוא בבעלות של מועדון גברים הנקרא בוהמיאן קלאב, באמצע יולי בכל שנה, בוהמיאן גרוב מפרסם קמפינג בין שבועיים שלושה. של הגברים החזקים בעולם בניהם נשיאים לשעבר של ארה"ב, איילי נפט, מוזיקאים, ומנהלי עסקים.

הם לא מדברים בחוץ על מה שמתרחש בפנים אז בעיקרון אף אחד לא יודע באמת מה הולך בפנים. בשנת 2000 אלכס ג'ונס הצליח לחדור לגרוב מלווה בצלם עם מצלמה נסתרת. והצליחו לצלם חלק מהטקס של הבוהימאן גרוב.

2. עצמות וגולגלות

העצמות והגולגלות הן חברה סודית של סטודנטים שלומדים באוניברסיטת יל, החבר המוכר ביותר של הקבוצה הוא ג'ורג דבליו בוש, האבא והסבא. מאז הקמתו חברים בקבוצה 2500 חברים בלבד. בזמן אמן ישנם כמעט 600 חברים.

העיתונאי רון רוזנבאום הצליח לחדור אליהם ולתעד טקס חניכה של הקבוצה בה נראה במטושש לכאורה סטודנט צורח בחושך.

1. טקס הבונים החופשיים

כמעט כל מייסדי אמריקה היו מיסיונים וכל הנשיאים עד אברהם לינקולן נשלטו בידהם של המיסונים. ב 300 שנים האחרונות היו למיסונים כל כך הרבה כח בכלכלה ובפוליטיקה כיום יש להם מעל למליון חברים מסביב לעולם.

הם נוהגים לפי החוק המסיוני והדרגה הגבוה ביותר נקראת 33 מעלות אחד מהם היה אלברט פייף שיש גם פסל לדמותו בוושינגטון ארה"ב. בווידאו הזה ניתן לראות את החניכה של חבר מסיוני חדש.

אזהרה: 5 טקסים סודיים נתפסו במצלמה

הבטחנו אזהרה: 5 טקסים סודיים נתפסו במצלמה וקיימנו. עכשיו כל מה שנשאר לכם הוא לחשוב מה כל הטקסים האלה אומרים באמת.

שתף ברשתות החברתיות

כתוב תגובה

דילוג לתוכן