ג'פרי אפשטיין עושר מחריד הסדרה חושפת את מעלליו של ג'פרי בשנים האחרונות האדם המקושר לכל צמרת העולם הוא עבריין מורשע בסחר בבני אדם ובכל זאת כל הצמרת והאליטה של העולם נפגשה איתו כדרך קבע.

השיטה

השיטה הייתה להציע לנערות צעירות 14-17 ממצב סוציו-אקונומי נמוך להגשים את חלומן כל שיהיה, לימודים, טיול, או כל דבר אחר אשר חושקת הנערה, לאחר מכן היו לוקחים אותה לאחוזה של אפשטיין ומבקשים ממנה לעשות לג'פרי עיסוי.

בזמן העיסוי אפשטיין היה מסתובב בעודו ערום ומנסה את מזלו עם הנערה, במידה וישנה הצלחה ובמידה ואין אפשטיין היה משלם לה 200 דולר. אם היא הייתה מסרבת לקיים איתו מגע מיני אפשטיין היה מציע לה להביא חברות וכל חברה שתביא תקבל עבורה 200 דולר.

וכן הלאה ואתם יכולים להבין איזה מערכת מסועפת ומלאה באלפי קורבנות שנפלו לידי של אפשטיין הטורף

משתפי הפעולה

אולי הכי מזעזע בתיעודים של הנערות שנפגעו הוא החלק של ג'יילין מאקסוול שלקחה חלק פעיל באיתור הקורבנות ואפילו השתתפה בחלק ממסיבות המין של אפשטיין והכי נורא שהיא מעולם לא נעצרה או הובאה בפני חקירה.

מקורות ישראלים

מקורות ישראלים סיפרו לנו כי מאקסוול חברתו של ג'פרי ושותפתו לפשע, מסתתרת קיום בישראל ומתחמקת מהאפ בי איי, קצת תמוה להסתתר במדינה שיש לה הסכם הסגרה עם ארה"ב לא חושבים.

יש האומרים שהיא מקושרת הייטב לצמרת הישראלית כמו שאנחנו יודעים לאפשטיין היו חברים בכל צמרת העולם ואולי המוכר מבניהם לנו הישראלים הוא ביקורו של אהוד ברק באחוזה של אפשטיין.

הסדרה זמינה בנטפליקס… שתפו אותנו מה דעתכם