עמוד הבית רשימת תפוצה חזרה למעלה

דווח על בעיה !

מצאת בעיה בחווית הגלישה באתר? הוידאו לא עובד, דווח לנו ונדאג לטפל בבעיה !

זהו שדה כותרת של המאמר עליו אתם מעוניינים לדווח ( לא לשנות ! )

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הישארו מעודכנים בכל המאמרים החדשים שעולים לבלוג שלי !

הנשיא טראמפ מתייחס לפרשת אובמה גייט

הנשיא טראמפ מתייחס לפרשת אובמה גייט

הנשיא טראמפ מתייחס לפרשת אובמה גייט ( ObamaGate ) אולי פרשת השחיתות הגדולה בעולם. שימו לב לראשונה טראמפ מתייחס ישירות לפרשה ואפילו מעיד על חברת החדשות של הכתב ואף מעיד שהם לא אמינים ולא מומלץ לקרוא את התכנים שלהם.

הרבה מהגולשים קראו לנו קונספירטורים ואמרו שלא יכול להיות שישנה טבעת פדופיליה של העילית, והנה מהפך נשיא ארצות הברית אומנם שומר על איפוק יחסי אבל מתייחס לפרשת אובמה גייט, הפרשה המקושרת לחשיפה המיילים של בחירים בממשל ארה"ב של וויקיליקס, פיצה גייט ועוד..

הנשיא טראמפ מתייחס לפרשת אובמה גייט
הנשיא טראמפ מתייחס לפרשת אובמה גייט

ולמי שלא הספיק לעקוב מומלץ לצפות בנפילתו של הקבאל כדי לקבל קצת רקע על הרמיזות של הנשיא. מחשיפת וויקיליקס עולה כי ברק אובמה, הילרי קלינטון, ג'ון פודסטה. ועוד המון בכירים ברחבי העולם היו מעורבים במסיבות מין שלכאורה היו מעורבים קטינים. במיילים ניתן למצוא שמות קוד של פדופילים לילדים קטנים או ילדות קטנות, לדוגמא:

"אני רוצה להשכיר פיצה לשעה"

או

כמה תעלה לי פיצה לשלוש שעות

בנוסף לחומרים והתכנים שנחשפו ע"י וויקיליס, נפילתו לידי האפ בי אי של המליונר ג'רי אפשטיין חשפה זנב ארוך של פוליטיקאים ידועים ובעלי הון, ראשי מדינות וחברי כנסת אשר ביקרו באי של אפשטיין, לצערו הרב של אפשטיין ככל הנראה הם הצליחו להגיע אליו לפני שהספיק לדבר אבל מה שהם לא ידעו זה שאפשטיין ניהל ספר כניסות ויציאות מהאי, מה שלמעשה פתח את תיבת הפנדורה שמזעזעת את העולם בימים אלו.

פרטים נוספים יחשפו בהמשך כמו שטראמפ מבטיח בסרטון מטה.

הסרטון: הנשיא טראמפ מתייחס לפרשת אובמה גייט

שתף ברשתות החברתיות

כתוב תגובה

דילוג לתוכן