עמוד הבית רשימת תפוצה חזרה למעלה

דווח על בעיה !

מצאת בעיה בחווית הגלישה באתר? הוידאו לא עובד, דווח לנו ונדאג לטפל בבעיה !

זהו שדה כותרת של המאמר עליו אתם מעוניינים לדווח ( לא לשנות ! )

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הישארו מעודכנים בכל המאמרים החדשים שעולים לבלוג שלי !

נפילתו של הקבאל כל הפרקים בחלק אחד, מאת ג'נט אוסברד אולי אחד הסרטים היותר מזעזעים ומעוררי השראה בו זמנית. בו אוסברד מבצעת תחקיר מעמיק על האילומינטי ( קבאל ).

הטענות העולות מהדוקו נפילתו של הקבאל בן השלוש שעות של אוסבורד גורם לכולם לשאול שאלות, כמובן שישנם המון קטעים קשים לצפייה, הן מבחינה ויזואלית והן מבחינה נפשית, האמת כואבת זאת לא קלישאה.

אולי לא הכל נכון או מדוייק בסדרה נפילתו של הקבאל אך גם אם לא תקבל על דעתך את הדוקו עדין תסכים עם הרבה חלקים ממנו ונוספים יזעזעו אותך ויגרמו לך לרוץ לגוגל לחפש מושגים.

אנדרונוכרום

אנדרונוכרום אולי שמעתם עליו בסרטים בעבר,יש המכנים אותו אנדרנלין בכל מקרה מדובר באותו הנבלה, אנדרונוכרום הוא הכימיקל המשתחרר בגוף האדם אשר הוא חווה לחץ מצוקה התרגשות ועוד,

כדי להשיג אנדרונוכרום מתעללים בנפשם של ילדים קטנים ושותים את דממם הספוג בכימיקל אנדרונוכרום הידוע גם כמעיין הנעורים של האליטה, עוד ידוע כי דמם של כהה העור קל יותר לשתייה לכן יש סיכון כי חייהם של אלפי ילדים ביבשות כמו אפריקה בסיכון ממשי בידי אגודות המתחזות לעזור לילדים ברחבי העולם.

ולבסוף מוכרת אותם לאליטה של העולם, בארה"ב התפוצצו פרשות מרשיעות אודות כתות וסחר בבני אדם לדוגמא אליסון מאק ששיחקה בסמולוויל הורשעה בעבירות מין בקטינים והשתתפות בכת סודית.

הסרטונים: נפילתו של הקבאל 1-10

שתף ברשתות החברתיות

כתוב תגובה

דילוג לתוכן