סודות השיווק של חברות התרופות שיין אליסון המדען שזכה בפרס בעל תואר מאסטר בכימיה אורגנית, עבד לאחרונה עבור "ארי ביו פארמה" ו"אלי ליליי" ( חברות תרופות ) בסרטון הקצר והאמיץ של אליסון הוא מעיד אישית שמהלך עבודתו עבור חברות התרופות הללו המדע ננטש לחלוטין.

אולי ההודעה הכי מצמררת ואמיתית מהסרטון הוא החלק בוא מעיד אליסון כי החברות התרופות מסבירות לו כי הם ממציאים תרופות עבור סימפטומים בלבד! אנחנו לא מרפאים זהו המודל העיסקי המאפשר לחברות התרופות לתת לך תרופה לכל משך חייך.

בהמשך אומר אליסון שהשלב הבא בפרסום התרופה הוא להמציא מחלה! שנגמרים להם הסיפטומים אין להם יותר לקוחות לשווק להם את התרופה. במילים אחרות אומר אליסון אנחנו טובים לחברות התרופות רק במצב אחד, חולים על תרופות לכל החיים!

בנוסף מציין אליסון כי בתחום הרפואה הפסיכיאטרית ניתן להמציא מחלות כל הזמן. בעקבות הקושי לאמת את המחלה. 2 המילים שהפסיכיאטרים הכי מפחדים מהם הן תוכיח זאת! ואולי החלק החשוב ביותר בסרטון בעקבות גל החיסונים העמוד לפקוד את העולם. הוא במידה ולא ניתן להוכיח לכם אתם לא חייבים לקחת את התרופה, אתם נמצאים בעמדת הכח וחובת ההוכחה היא על תאגיד התרופות.

מה דעתכם חברים צריך להסכים להתחסן או לא? שתפו אותנו בתגובות.

Please wait...