עמוד הבית רשימת תפוצה חזרה למעלה

דווח על בעיה !

מצאת בעיה בחווית הגלישה באתר? הוידאו לא עובד, דווח לנו ונדאג לטפל בבעיה !

זהו שדה כותרת של המאמר עליו אתם מעוניינים לדווח ( לא לשנות ! )

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הישארו מעודכנים בכל המאמרים החדשים שעולים לבלוג שלי !

הסודות של חברות התרופות

סודות השיווק של חברות התרופות שיין אליסון

סודות השיווק של חברות התרופות שיין אליסון המדען שזכה בפרס בעל תואר מאסטר בכימיה אורגנית, עבד לאחרונה עבור "ארי ביו פארמה" ו"אלי ליליי" ( חברות תרופות ) בסרטון הקצר והאמיץ של אליסון הוא מעיד אישית שמהלך עבודתו עבור חברות התרופות הללו המדע ננטש לחלוטין.

אולי ההודעה הכי מצמררת ואמיתית מהסרטון הוא החלק בוא מעיד אליסון כי החברות התרופות מסבירות לו כי הם ממציאים תרופות עבור סימפטומים בלבד! אנחנו לא מרפאים זהו המודל העיסקי המאפשר לחברות התרופות לתת לך תרופה לכל משך חייך.

סודות השיווק של חברות התרופות שיין אליסון
סודות השיווק של חברות התרופות שיין אליסון

בהמשך אומר אליסון שהשלב הבא בפרסום התרופה הוא להמציא מחלה! שנגמרים להם הסיפטומים אין להם יותר לקוחות לשווק להם את התרופה. במילים אחרות אומר אליסון אנחנו טובים לחברות התרופות רק במצב אחד, חולים על תרופות לכל החיים!

בנוסף מציין אליסון כי בתחום הרפואה הפסיכיאטרית ניתן להמציא מחלות כל הזמן. בעקבות הקושי לאמת את המחלה. 2 המילים שהפסיכיאטרים הכי מפחדים מהם הן תוכיח זאת! ואולי החלק החשוב ביותר בסרטון בעקבות גל החיסונים העמוד לפקוד את העולם. הוא במידה ולא ניתן להוכיח לכם אתם לא חייבים לקחת את התרופה, אתם נמצאים בעמדת הכח וחובת ההוכחה היא על תאגיד התרופות.

הסרטון: סודות השיווק של חברות התרופות שיין אליסון

מה דעתכם חברים צריך להסכים להתחסן או לא? שתפו אותנו בתגובות.

שתף ברשתות החברתיות

כתוב תגובה

דילוג לתוכן