עמוד הבית רשימת תפוצה חזרה למעלה

דווח על בעיה !

מצאת בעיה בחווית הגלישה באתר? הוידאו לא עובד, דווח לנו ונדאג לטפל בבעיה !

זהו שדה כותרת של המאמר עליו אתם מעוניינים לדווח ( לא לשנות ! )

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הישארו מעודכנים בכל המאמרים החדשים שעולים לבלוג שלי !

השידור האחרון של מיה

השידור האחרון של מיה

השידור האחרון של מיה שלום ולא להתראות יוטיוב מיה משתפת אותנו במה שקורה כרגע בעולם, כדאי לשמוע מה שיש לה להגיד כן היא עושה שינוי ועוברת לסרימינג בתשלום אבל כנראה שהעבודה שלה שווה את זה. תנו לה רגע מזמנכם

שבריאן נכנס לחיי לפני שנתיים וניסינו להסביר לאנשים מה קורה זכינו לזלזול עלבונות, הכפשות ממש שנאה והמשכנו את פעילתנו בכל זאת עבור המעטים שהיו מוכנים להקשיב אתם יודעים, אם אינכם מבינים את התמונה הגדולה.

אם אינכם מבינים כיצד העולם שלכם באמת פועל אז לעולם לא תוכלו להבין איך הדברים שקורים סביבכם קורים ולמה. אם תהיה בידכם רק חתיכה אחת של הפאזל, אתם תהיו בבלבול מוחלט. בגלל שאתם מוכרחים לראות את התמונה המלאה כדי להבין מה באמת קורה ומי עושה את זה.

ואם תבינו את השידור האחרון של מיה תצליחו לקלוט את גודל ההונאה וכמה עצומה היא ואיך הם מצליחים להוציא מהלך כזה לפועל, המושכים בחוטים יכולים לגרום לשיגעון כלל עולמי כזה כדי לגרום לאנשים לעשות בדיוק את מה שהם רוצים שהם יעשו וללכת בדיוק למקומות שהם רוצים שיכלו.

וזה קורה רגע זה בעזרת סיפור וירוס הקורונה שלכאורה משתולל בעולם. אז אם הקדשת אפילו מעט מחשבה על זה ואתה מקשיב למה שאומרים הרשויות והמדיה. אתם יכולים להגיע למסקנה שהסיפור הרשמי לא מסתדר עם המציאות.

הסרטון: השידור האחרון של מיה

שתף ברשתות החברתיות

כתוב תגובה

דילוג לתוכן