עמוד הבית רשימת תפוצה חזרה למעלה

דווח על בעיה !

מצאת בעיה בחווית הגלישה באתר? הוידאו לא עובד, דווח לנו ונדאג לטפל בבעיה !

זהו שדה כותרת של המאמר עליו אתם מעוניינים לדווח ( לא לשנות ! )

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הישארו מעודכנים בכל המאמרים החדשים שעולים לבלוג שלי !

הודעה רשמית של הפנטגון: יש חייזרים

הודעה רשמית של הפנטגון יש חייזרים

הודעה רשמית של הפנטגון יש חייזרים, פורסם ב 26.7 החל מדקה 41:20 אמנון לוי ברשת 13 מסקר דבר בלתי נתפס עד היום שנחשב לשטויות מוחלטות או כמדע בדיוני, הפנטגון מאשר בהודעה רשמית, כי תצפיות של חפצים מעופפים אשר נראו ע"י טייסי חיל האויר האמריקאי ותועדו במק"מ וברדאר המטוס הפכו לסנסציה בתחום העבמים.

אם הייתם מספרים לי את זה לפני כמה שנים הייתי באמת מאמין למה שהם מספרים, ולכאורה הולך שבי אחרי ההודעה, אבל בתקופה כל כך רגישה שבה מרגיש כאילו כל המידע משחק כנשק נגדנו ועובד כמעט אך ורק לרעתנו לפחות לפי המיינסטרים מדיה, אני נוטה להטיל ספק בהודעה, בתזמון שלה וכמובן בגוף המפרסם.

הודעה רשמית של הפנטגון יש חייזרים
הודעה רשמית של הפנטגון יש חייזרים

הודעה רשמית של הפנטגון יש חייזרים – אמת או בדיחה?

הודעה רשמית של הפנטגון יש חייזרים. הודעה כזאת יכלה עד לפני כמה שנים לייצר בהלה בציבור ולמעשה הייתה מושתקת מהר מאוד, אבל היום שהמידע הפך לפרופגנדה נגד האזרחים ומשתמשים בו נגדנו, אני לגמרי יכול להבין למה החליטו לצאת בהודעה כזאת דווקא עכשיו,

הציבור גם ככה בפאניקה מהקורונה, ואין יותר טוב מאזרח פחדן שמפחד מהצל של עצמו אז בואו נוסיף עוד מנגנון פחד שכמעט נשכח מהעולם. השתלטות על כדור הארץ בידי חייזרים, אני צוחק בקול!

אז מה הסיבה שאני כל כך סקפטי, רוב הרכבים הלכאורה חוצניים האלה הם למעשה פרויקטים סודיים של ממשלות וצבאות העולם, הטכנולוגיה שאתם משתמשים בה היום, לדוגמא הטלפון הנייד כן האייפון X או כל דגם דומה, נמצא בין 20 – 50 שנים אחורה מבחינה טכנולוגית.

הטכנולוגיות שמשמשות את הציבור מגיעות אליו באיחור קל של עד 50 שנים, הצבא והכסף מקבל עליו את השליטה בראשית דרכה של הטכנולוגיה, לכן רוב הטכנולוגיות שאתם חושפים או נחשפים אליהם, הם מעשי ידי אדם בין אם בפיתוח או בפעילות מבצעית אמיתיית.

דלק כבר מזמן לא משתמש את הצבא כמקור אנרגיה באמת, הטכנולוגיות מתקדמות הרבה יותר ממה שאתם יכולים לדמיין אתם מקבלים רק את קצה הקרחון אז היי יש למה לחכות. ולגבי חייצנים תשארו סקפטיים.

אם הם באמת כל כך מתקדמים וכל כך מתוחכמים הם היו דואגים להסוות את עצמם טוב יותר, כמובן ששוב כמו כל החשיפות לכאורה של חייזרים הסרטונים ברמה מאוד נמוכה עד מזעזעת, אף פעם לא תראו סרטון של צלחת מעופפת ב Full Hd או סתם סרט באיכות גבוה תמיד זה מאוד נמוך וצולם מטלפון נייד או לחליפין רדאר של מטוס וכדומה.

שחררו הוכחות חותכות אמיתיות הציבור יותר ממוכן לזה, מבטיח לכם..

שש עם אמנון לוי תיקים באפלה
שתף ברשתות החברתיות

כתוב תגובה

דילוג לתוכן