עמוד הבית רשימת תפוצה חזרה למעלה

דווח על בעיה !

מצאת בעיה בחווית הגלישה באתר? הוידאו לא עובד, דווח לנו ונדאג לטפל בבעיה !

זהו שדה כותרת של המאמר עליו אתם מעוניינים לדווח ( לא לשנות ! )

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הישארו מעודכנים בכל המאמרים החדשים שעולים לבלוג שלי !

הצבא מדבר על חייזרי לטאה, וחייזר נתפס טורף אדם במערה ( אזהרת צפייה 18+ )

הצבא מדבר על חייזרי לטאה וחייזר נתפס טורף אדם במערה ( אזהרת צפייה 18+ )

הצבא מדבר על חייזרי לטאה וחייזר נתפס טורף אדם במערה ( אזהרת צפייה 18+ ) תחילה מראים את צבא רוסיה לכאורה משתלט על חייזר או ייצור חזק במיוחד הצילום לא ברור כי הוא צולם בראיית לילה לכן קשה להסביר את הנראה בסרטון.

לוס אנג'לס טיימס

לאחר מכן נראה פרסום של הלוס אנג'לס טיימס בו פורסם כי מהנדס מכרות אשר ביצע ניסויים לאיתור מינרלייים. נתקל במנהרה בצורת לטאה. הפתח מולא במים העיר סגרה את הפרויקט לפני שהצליח להוציא לאור את התגליות שלו.

אנשי לטאה

אנשי לטאה הגיע לכדור הארץ כדי לחדור למין האנושי, הם גרים במנהרות תת קרקעיות ומכרות לשעבר. לאנשי לטאה לכאורה האפשרות לשנות צורה לכל יצור שירצו במשך שנים התרוצצו שמועות אודות תנינים וזוחלים אחרים שגרים בביוב של הערים האמריקאיות.

צבא ארה"ב

לאחר מכן נראה בסרטון לכאורה צילום נסתר של שיחה בין חיילים של צבא ארה"ב מדברים על יצורים בצורת לטאה צוחקים ומסבירים איך הם נראים.

קולנוע ספרד

סרטון אבטחה משולב בצילום מטלפון נייד מציג לכאורה אישה וגבר מתווכחים בקולנוע בעוד נראה כאילו האישה כועסת ורוטנת על הגבר ובשניה הופכת לגבר והגבר שעמד מולה לפני נופל לרצפה כמו איך שנראה עם עיניים מגולגלות למעלה. וכולם בורחים מהקולנוע.

הצבא מדבר על חייזרי לטאה, וחייזר נתפס טורף אדם במערה ( אזהרת צפייה 18+ )
הצבא מדבר על חייזרי לטאה, וחייזר נתפס טורף אדם במערה ( אזהרת צפייה 18+ )

סלבס בעיני לטאה

סלבס שנתפסו בעיני המצלמה או יותר נכון עם עיני לטאה, בקטע הבא נראת בריטי ספיירס לכאורה בשניה מסויימת בסרטון נראה כאילו עייניה הופכות לעיני לטאה. בהמשך נראת מלכת אנגליה במבט מפחיד עם עין שחורה לחלוטין תגובת הארמון הייתה כי למלכה הייתה דלקת עיניים.

נטרפת במנהרה

בחלקו האחרון של הסרטון נראה לכאורה חייזר אוכל ראש של מה שנראה לכאורה בחורה, ילדה. לאחר מכן נשמעת ירייה נשמעות צעקות ברקע, אמא תלחמי בו, אמא תלחמי בו, והסרטון נגמר.

לצערנו הוידאו על הצבא מדבר על חייזרי לטאה וחייזר נתפס טורף אדם במערה ( אזהרת צפייה 18+ ) הוסר מרשת האינטרנט

שתף ברשתות החברתיות

כתוב תגובה

דילוג לתוכן