עמוד הבית רשימת תפוצה חזרה למעלה

דווח על בעיה !

מצאת בעיה בחווית הגלישה באתר? הוידאו לא עובד, דווח לנו ונדאג לטפל בבעיה !

זהו שדה כותרת של המאמר עליו אתם מעוניינים לדווח ( לא לשנות ! )

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הישארו מעודכנים בכל המאמרים החדשים שעולים לבלוג שלי !

חשיפה וידאו החקירה של היעלמות טיסת מלזיה 370

חשיפה וידאו החקירה של היעלמות טיסת מלזיה 370

תוכן עניינים

חשיפה וידאו החקירה של היעלמות טיסת מלזיה 370, ממשלת מלזיה אישרה ניסיון חדש למצוא את שברי המטוס שטס מקואלה לומפור לבייג'ינג ב-2014 ונעלם באוקיינוס ​​ההודי כשעל סיפונו 239 אנשים. החיפוש הופסק לאחר לפני שנה ללא תוצאות

1. חשיפה וידאו החקירה של היעלמות טיסת מלזיה 370

הוידאו שלפניכם הוא חשיפה של הוידאו הרשמי של החקירה הבינלאומית שהתרחשה בעקבות המקרה, המטוס נעלם ממרכז הבקרה של הטיסות במפתיע, אך אותר במפתיע ע"י רדאר של הצבא, למשך שעה נוספת שלמה לפני שנעלמו עקבותיו לחלוטין עם 227 נוסעים ו 12 עובדי חברת התעופה.

2. חייזרים

בוידאו שאותר ברשת, נראים עצמים בלתי מזוהים, מבצעים תנועות לא הגיוניות באויר, נראה שהם מקיפים את המטוס. הטייס לעומת זאת בין אם בשליטתו או לא מבצע פניה חדה שלא תואמת את מסלול הטיסה. האם זאת הוכחה לקיומם של חייזרים?

חשיפה וידאו החקירה של היעלמות טיסת מלזיה 370

3. האם הוידאו נערך?

כפי שניתן לראות בסרטון יש שלב שבו הופכים את צבעי הסרטון כדי לבחון אם הוא נערך באמצעות תוכנה לעריכת וידאו. לידעתכם כאשר וידאו נערך ע"י תוכנת עריכת וידאו ברגע שהופכים את הצבעים החלקים שנערכו נצבעים בצבע אחר.

כמו שניתן לראות בסרטון ההוכחה לאחר שהפכו את הצבעים לא נבצעו חלקים שונים בוידאו להיפך הוידאו נראה אמיתי ולא נמצאו שאריות של עריכת וידאו לפי תוצאות החקירה האזרחית.

4. תוצאות החיפוש

טיסה MH370 נעלמה במרץ 2014 בדרך מקואלה לומפור לבייג'ינג עם 227 נוסעים ו-12 אנשי צוות על סיפון בואינג 777. החיפוש התת-ימי אחר הריסות המטוס הופסק בינואר אשתקד לאחר שלא הושגו תוצאות.

5. הוידאו לא נגענו

קרדיט למקור: Rightherewithus

עד עצם היום הזה אף אחד לא יודע מה קרה למטוס על כל 227 נוסעיו ו-12 אנשי הצוות שהיו על סיפון, הוידאו הנוכחי זה המידע האחרון שיש אודות המטוס או נתיב הטיסה שלו.

6. שאלות נפוצות

לאן נעלמה טיסת מלזיה 370?

שאלה טובה, למעשה גם היום, שנים לאחר המקרה אין זכר לא לחלקי המטוס שנסחפו לחופים, או נוסעים או עובדי צוות שנמצאו, עם זאת יש לזכור שגם את הטיטאניק לקח כמה שנים למצוא ויש לציין שהטיטאניק הייתה גדולה בהרבה מהמטוס שנעלם.

האם חייזרים חטפו את טיסת מלזיה 370?

קשה לקבוע חד משמעית מה באמת קרה בסיפור המוזר הזה, ההיסטוריה האנושית מלאה בסיפורים מוזרים ולא מוסברים. עם זאת לא כרגע אין הוכחה, ובנוסף גם מלזיה לא יצאה באיזה הצהרה חד משמעית לגבי תוצאות החקירה שלה, אז לא ניתן לקבוע מה באמת הקרה אבל הוידאו שיש ברשותנו הוא הוכחה לזה שמשהו כן קרה בטיסה הזאת בין אם בידי האדם או בין אם ע"י יצורים תבוניים מעולמות אחרים.

שתף ברשתות החברתיות

כתוב תגובה

דילוג לתוכן