הסודות מאחורי טכנולוגיית ה 5G רשתות 5G הן הדור הבא של קישוריות לאינטרנט וזה נקרא האינטנרט של הדברים, המשמעות שהכל מתקשר עם הכל בסגנון עיר חכמה הרמזורים מקושרים למצלמות, המוני חשמל בבית וכל מכשירי החשמל מקושרים ומנוטרים במסווה של אנרגיה ירוקה.

אבל בפועל נפרסות מאות ואלפי אנטנות סביבנו ועוד ועוד חשמל נדרש להפעיל את כל המערכות האלה אז איך בדיוק זה ירוק ולטובתנו? גם אנחנו לא הבנו.

טכנולוגיית 5G

משתמשת בגלים מילימטרים, עד היום השתמשו בטכנולוגיה ברדארים צבאיים, נשקים לפיזור הפגנות וכדומה. אופי הטכנולוגיה הוא פריסת גריד באמצעות המון מיני אנטנות לשליטה מרבית והעברת מידע במהירויות גבוהות מאוד.

הטכנולוגיה יודעת להשתמש בכל טווח התדרים ולמעשה להקרין כל סוג של תדר במידת הצורך, לצורך המחשה בלבד, 868 הרץ זה התדר בו משתמשים ב 5G באותו התדר משתמשים ברדארים צבאיים כדי למפות בתלת מימד מבני בטון. לחשוף את הנוכחים בפנים.

כיום מותקנות עשרות ומאוד מנורות לד שפועלות בדיוק באותו האופן שאותה הטכנולוגיה, חשוב לציין כי משרד הבריאות הישאלי כבר הזהיר את ראשי הערים על הפעלת נורות אלה עקב תחלואה גבוהה וסכנה בחשיפה לאור המנורות אשר פועל על תדרים נמוכים הפוגעים בגוף האדם בצורה ישירה.

Please wait...