עובד טלקום מצית אנטנה מהדור החדש 5G, במטרה להזהיר את ציבור האזרחים מהסיכונים הטמונים בשימוש בטכנולוגיה ובפרט בקרינה בלתי מיננת. הבחור רכש טנק ונסע איתו ברחבי העיר להפיל את האנטנות, הוא מספר כי היה אחד מהעובדים שעזרו לפתח ולהכשיר את הטכנולוגיה לשימוש אזרחי. עוד ניתן לראות בסרטון ניסויים שנעשו בקרבת גידולים חקלאים בהקשר להפעלת Wifi בצמוד לגידול, ניתן לראות בבירור את תוצאות הניסוי שמראות כי האטה בהתפתחות הצמח מאוד משמעותית ביחס לסביבה נקייה ללא קרינה.

עוד ניתן לראות מדידת קרינה שמתבצעת בקירוב למכשיר מקרוגל ביתי שפועל ערך של כ – 15 מילוואט לסנטימטר מרובע מוצג במודד. בעוד כאשר מתקרב לחלון ורחוק משמעותית מהאנטנה פיזית הוא מקבל תוצאה של 16 מילוואט לסנטימטר מרובע.

חשוב מאוד לציין כי אנחנו לא תומכים בשום פעולה אלימה מצד הגולשים ומגנים כל התנהגות שהיא מחוץ למסגרות החוק.

המשך המאמר חשוף למשתמשים רשומים בלבד

מנכל מיקרוסופט קנדה פרנק קלג , מעיד כי לפי דוחות של התוכנית לביטחון לאומי וארגון הבריאות העולמי. בוצע מחקר על טווח של 14 שנים במימון של 25,000,000 דולר, אשר מציג ראיות חותכות וברורת כי קרינה בלתי מייננת מסוכנת לבריאות ועלולה לגרום לסרטן ופגיעה בתאי הדי אנ איי של האדם, החלשת המערכת החיסונית, וסביבה

הסרטון פרובוקטיבי וקצת אלים אבל עם זאת מאפשר לנו חשיפה מלאה למה שמתרחש מאחורי הקלעים אצל הגופים הגדולים ביותר במשק ומה האינטרסים האימתיים מאחורי כל הטכנולוגיה החודרנית הזאת? חשוב לציין אנחנו לא נגד טכנולוגיה אבל סתם לידע כללי, 3G וגם ה 4G כבר מזמן חורגים מהתקנים שהוגדרו להם. ארגון הבריאות העולמי מתכחש למחקר שהוא בעצמו מימן במשך 14 שנה במליוני דולרים.

מה הסיבה האמיתיית מאחורי הסתייגות ארגון הבריאות העולמי מהמחקר? ומדוע לא מבצעים מחקרים נוספים בתחום במידה וממצאי המחקר לא נאותים בענייהם, המימון תמיד מגיע מהתאגידים שכנראה גם מנחים את המחקר וקובעים את תוצאותיו.

על כן עד שכבר הגיע מחקר נקי מאינטרסים ארגון הבריאות העולמי מחליט להתעלם לחלוטין מהממצאים המטרידים.

Please wait...