ערים חכמות, דירוג אזרחים, שלילת זכויות, העתיד של ישראל-כלא עולמי דיגיטלי סין מדינת הפיקוח אולי מהקפדניות בעולם, עכשיו האח הגדול פוגש את הביג דטא ( מסד נתונים ענק ) בניסיון לרשת את כל המדינה.

ניתור

מצלמות ומערכות ריגול מנטרות כל תזוזה שלך, ממפים את טביעת הרגל הדיגיטלית שלך. בכל צעד שאתה עושה, מה שאתה עושה, אומר ואפילו חושב.

מפוקח ומסומן נגדך, הממשלה קוראת לזה כרטיס זיכוי חברתי, אבל אלה כרטיסי ציון אישיים ל – 1.4 מיליארד אזרחים, פרסים על התנהגות טובה ועונשים על רעה. זה עדיין לא מבוצע במלואו.

אבל הכתבה הזאת תראה לכם את העתיד החזון של סין לעתיד חברתי שלילי, הדיקטטורה הדיגיטלית העולמית הראשונה.

ובישראל

כולנו יכולים לראות את השינוי שקורה במדינת ישראל ומתחקה אחר ידידו הסיני. לדוגמא הגבלת העיסקאות על מזומן וצימצום המזומן במשק. דירוג אשראי שנכנס לתוקפו לא מזמן ומדרג את כולנו כלכלית בשורה התחתונה אנחנו במורד תלול להפוך צרי עיניים או יותר נכון צרי אופקים.

האמת קשה לצערנו ולא פשוטה להבנה ועם זאת אתם חייבים להרים את הראש מהמסך לפעמים ולשאול את השאלות הנכונות. דוגמא המצב של מדינת ישראל מול הענק הסיני אחרי חשיפת אתר קונספירציה.

מעיד כי השליטה של הסינים עמוקה ומושרשת טוב מאוד כמעט בכל תחומי הכלכלה שלנו ובפרט בפיתוחים טכנולוגים שיעזרו לשלוט באוכלוסייה.

Please wait...