עמוד הבית רשימת תפוצה חזרה למעלה

דווח על בעיה !

מצאת בעיה בחווית הגלישה באתר? הוידאו לא עובד, דווח לנו ונדאג לטפל בבעיה !

זהו שדה כותרת של המאמר עליו אתם מעוניינים לדווח ( לא לשנות ! )

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הישארו מעודכנים בכל המאמרים החדשים שעולים לבלוג שלי !

ד"ר רוני לינה לוקנן קילדה ז״ל

שליטה מוחית באמצעות שתלי שבבים ד"ר רוני לינה לוקנן קילדה ז"ל

שליטה מוחית באמצעות שתלי שבבים ד"ר רוני לינה לוקנן קילדה ז"ל מספרת על הרקע המקצועי שלה וההיסטוריה שלה בקצרה

היסטוריה

הרקע שלי הוא רפואה, אני קצינת רפואה ראשית, לשעבר, של לפלנד, שהיא המחוז הצפוני בפינלנד. הייתי גם חברת הנהלה בוועד הלאומי לבריאות של לפלנד. הייתי חברה באקדמיה למדעים, בניו יורק וכעת אני המחברת של רב מכר ומרצה בשש שפות, באירופה.

הספר אין מוות רב מכר

מראיין: האם יש את הספר גם באנגלית?

ד"ר קילדה: לא אין לי שום דבר באנגלית, כל הספרים שלי יצאו בסקנדינבית. בחמוש שפות סקנדינביות ואת "אין מוות" יש גם בספרדית. אבל אין לי שום דבר באנגלית כי אני לא מכירה אף אחד באנגליה או בארה"ב, בחברות להוצאה לאור.

מה הסוד הגדול ביותר בעולם?

ד"ר קילדה: הסוד הגדול ביותר בעולם, הוא בן האנוש על כדור הארץ. אנחנו לא מכירים זה את זה, אנחנו לא מכירים את עצמנו ואפילו רופאים שוכחים ש 87% מהמוח שלנו הוא מים וכ 70% מהגוף שלנו הוא מים. אז מה זה, שמחזיק הכל יחד?

כמובן, שזו אנרגיה וע"פ איינשטיין אנרגיה רק משנה צורה, היא לא נעלמת. מי אנחנו למה אנחנו כאן על כדור הארץ? זה הסוד הגדול ביותר, עבור על אחד ואחד מאיתנו.

שליטה מוחית באמצעות שתלי שבבים ד"ר רוני לינה לוקנן קילדה ז"ל

האם את יכולה להגדיר שליטה מוחית?

ד"ר קילדה: ובכן, כן הייתי אומרת שהמטרה של שליטה מוחית, היא לשבש את הזיכרון, להוציא לאנשים שם רע, התנהגות חריגה או הפיכתם לעבדי מין, להעלים מידע, ליצור איזון רגיש לפעמים, גם כן, זה יכול להיות חיובי גם כן, אבל בד"כ משתמשים בזה רק בצורה שלילית.

והמטרה בשליטה מוחית, היא לתכנת אדם, כדי להוציא לפועל משימת ריגול או התנקשות, כנגד רצונו וכנגד השימור העצמי שלו. אז זה עניין מאוד מאוד גדול ולרוע המזל, עד כמה שאני יודעת, שליטה מוחית תמיד משמשת למטרות שליליות.

הפרלמנט האירופי, אף הזהיר מפני הסכנות כבר בינואר 1999, תוך התמקדות באבטחת הסביבה ובמדיניות חוץ. ציינו את כל הדרכים האפשריות לנצל לרעה, שליטה מוחית. והם כינסו ועדה בינלאומית, כדי לייצר חגורה גלובלית סביב כל ההתפתחויות והפריסה הצבאית של הנשקים, שעשויים לאפשר כל צור של מניפולציה בבני אדם.

כל הקטע בשליטה מוחית, הוא המניפולציה בבני אדם. ואת זה ניתן לעשות בדרכים רבות ומגוונות, כימיות, גם כן, אך מרביתן, כעת, בשדות אלקטרו-מגנטים. וכמובן, גם פסיכולוגיות. והתוצאה או הקורבנות של שליטה מוחית, הנן מחרידות והן פורסמו במדינות רבות מאוד, בייחוד באינטרנט.

מי עומד מאחורי זה, מי פיתח את מערכות השליטה במוח?

ד"ר קילדה: בעיקר הצבא והשירותים החשאיים, במיוחד בארה"ב וכמובן ברוסיה. כבר בשנות החמישים, במלחמת קוריאה, החיילים האמריקנים שנשבו והושבו הביתה, התנהגו באופן מוזר ונמצא שהם עברו שטיפת מוח.

וכך כמובן, שאז ה CIA וצבא ארה"ב ניסו לגלות מה קרה, והם גילו את מכונת לידה, הרוסית, מכונת L.I.DA ששימשה לתכנות עבור שליטה מוחית, ע"י שליחת תדרים שונים ומסרים, ישר למוחות הקורבנות.

והיום הטכנולוגיה כל כך מדהימה, שהם יכולים לקורא את המוח שלך, הם יכולים לקרוא את המחשבות שלך, הם יכולים לקרוא את התת מודע שלך, הם אפילו יכולים לקרוא את הכוונות שלך, תת המודע שלך, לפני שאתה בעצמך יודע.

וכמובן שאלו אותות מחשבה, שמחשבי על כמו של NSA ( סוכנות הביון הלאומית ), הם הופעים אותם למילים ומשפטים במהירות מאוד מאוד גבוהה, משהו כמו 280 טריליון נקודות צפות בשנייה.

280 טריליון בשניה היה המספר האחרון שקראתי, אבל כמובן, אם זה שוחרר לידיעת הציבור, אז כמובן, המהירות הנסתרת שלהם, היא הרבה יותר מהירה.

וכשאתה חושב, שקיבולת המוח שלנו במהירות, היא רק 5000 ביט לשניה, אז אנחנו לא מהווים תחרות, אפילו למחשב ביתי רגיל.

סרט "דוח המיעוטים" בבימוי סטיבן שפילברג

המראיין: הייתה להם יחידה של טרום פשעים.

ד"ר קילדה: אתה תוהה, אם זאת אי פעם תהיה המציאות? לא ראיתי את הסרט, אבל הייתי אומרת, שזו אכן, המציאות.

המראיין: הסרט, רק לתת לך מעט רקע, הייתה להם מחלקה מיוחדת במשטרה שעצרה אנשים לפני שפשעיים בוצעו, כי במוחם, הם כבר עמדו לבצע את הפשעים.

ד"ר קילדה: נכון, זה בדיוק הסיפור של שליטה מוחית. הם יכולים לקרוא את המחשבות שלך ואת המוח שלך לפני שאתה בעצמך מבין. והוליווד תמיד, לרוע המזל, במידה מסויימת, השתמשה בסרטי מדע בדיוני. יש להם המון סרטים שמספרים אמת.

ואז אנשים יכולים פשוט לנפנף את זהה ולהגיד נו, זה היה רק סרט. אחד הגדולים, הייתי אומרת, שכולם צריכים לראות, הוא " גורם השליטה ". הוא על שליטה מוחית, איך זה נעשה וכיצד מישהו שמאוד קרוב אליך, תמיד הוא האדם, שמתחיל לתכנת אותך.

ועוד אחד הוא, כמובן, " המועמד ממנצ'וריה " הישן, שבשנות החמישים היה עם פרנק סינטרה ועכשיו לפני כמה שנים, עלתה גירסה בצבע וזאת הייתה מריל סטריפ ששיחקה בסרט. הגירסה משנות החמישים הייתה הרבה יותר טובה מהגירסה החדשה למעשה.

כי הוא הראה בדיוק, איך שליטה מוחית התבצעה, אבל הסרט החדש עם מריל סטריפ, לא הרבה בדיוק איך זה נעשה, אז אני ממליצה על הגירסה הישנה משנות החמישים.

מראיין: אם היית צריכה לדרג מ 10 – 1 כמה נכון מה שרואים בסרטים האלה?

ד"ר קילדה: הייתי אומרת עשר. בהחלט! וזה מאוד מזעזע ומאוד מחריד זה מאוד מפחיד.

מראיין: והבעיה היא, שמרבית האוכלוסיה, הולכים לסרטים ומדברים על זה וכמובן, מיד הם אומרים, " זאת הוליווד " או " זה מדע בדיוני " והם נוטים להתעלם מזה.

ד"ר קילדה: בדיוק וזאת כל הנקודה. אבל אז. כשדברים באמת יוצאים החוצה והם יוצאים החוצה, אפילו בראיון הזה, יצאו מספר דברים, אז לפחות, הם יכולים להגיד " טוב, באמת ניסינו " כשהם מגינים על עצמם, על שהם עשו את כל הדברים המרושעים האלה, כלפי אוכלוסייה אזרחית.

נו ניסינו לחשוף אתכם לטכנולוגיות האלה, בדרך רכה, כסרטי הוליווד. אז הם מנסים לנקות את ידיהם, אך ידיהם לעולם אינן נקיות הן מלאות בדם.

מראיין: כמובן והם אומרים, שזה כדי להימנע מגורם ההפעתה, לכאורה, שיהיה לאוכלוסיה אם פשוט היו באים ואומרים כן. ככה זה. נכון?

ד"ר קילדה: טוב אני לא מסכימה עם זה שהאוכלוסיה תוכה בהלם מגורם ההפתעה, משום שקודם כל, הציבור מכחיש. זה כל כך מזוויע. כמו שמנהל ה FBI אדגר הובר, אמר בזמנו, שהאינדבידואל הוא נכה כשהוא פוגש פנים אל פנים עם קונספירציה כל כך מפלצתית שהוא לא יכול להאמין שהיא קיימת.

אז אני חושבת שרוב האנשים פשוט ינפנפו את, הם לא יאמינו לזה בכל מקרה, אפילו אם זה יופיע בחדשות הערב. שום פאניקה. בשום אופן, אני לא מאמינה לזה.

מראיין: את התחלת לטפל בנושא הזה כבר לפני עשרות שנים, מתי המכשיר הראשון לשליטה מוחית, הופיע?

ד"ר קילדה: ובכן, באופן משונה למדי, הייתי בגרמניה במאי האחרון, הייתי בכנס על נשקים לא קטלניים, שהיה מאוד מאוד יקר ואני מאמינה שאני בטח הייתי היחידה ששילמה בעצמה, את כל הטיול ואת מחיר הכרטיס

כי כל האחרים נראו קשורים למפעלי נשק, או לצבא, או למשטרה או לקהילה המדעית, כמו אוניברסיטת מוסקבה וכן הלאה. אז שם, יצא גם כל מה שקשור ל"נשקים לא קטלניים".

וכמובן הם קטלניים תמיד יש את המילה המסוכנת הזאת " לא קטלני " אבל זה קטלני, אם התדר חזק מספיק. ויש קולונל אמריקאי, שאמר, למשל שהמכשיר הראשון לשליטה מוחית, פותח כבר ע"י ג'יימס מת'יוס בשנת 1801!

כמובן, אין לי פרטים על זה, אבל לבטח יש פרטים, משנות החמישים והארבעים בארה"ב. על שליטה מוחית וכיצד הם משתמשים בה, כדי לשלוט בכל התנהגות של אדם, שהוא מטרה מכל סיבה שהיא.

דעה אישית

כבר שמעתי בעבר על " נשק קול האלוהים " שסוקר בסדרה תיאורית קונספירציה עם ג'סי וונטורה, בה ראיין את ד"ר טרי רוברטס'ון ממציא הנשק " קול לגולגולת " והסביר שהכל קיים ואפשרי, כמובן שעברו כמה שנים מאז, ואם בזמנו הוא דיבר על זה בביטחון כזה רב.

אני סבור שהיכולות וודאי קיימות למעצמות הגדולות בעולם, אלה שצריכים לשלוט במליוני אזרחים, הנשק הזה שקט מה שהופך אותו לנשק האולטימטיבי כדי לעשות מה שתרצה מבלי שאף אחד יוכל להוכיח את זה.

להפוך אדם לרוצח בשעה, דרן בראון הראה לנו בסדרה שפורסמה בנטפליקס איך לגרום לאדם לדחוף אדם אחר מהגג תוך שעה, כמובן שהכל היה מבויים והכל התנהל כמעין ניסוי.

ההוכחות היו חד משמעיות, ניתן לגרום לאדם זר לרצוח מישהו, רק באמצעות מניפולציות רגשיות והעמדה במצבי קיצון, אז תארו לכם מה ניתן לעשות בשילוב טכנולוגיה מתקדמת לתוך הראש שלנו.

שתפו את הסרטון וספרו לנו מה דעתכם על הראיון?שתפו את הסרטון וספרו לנו מה דעתכם על הראיון?

שתף ברשתות החברתיות

כתוב תגובה

דילוג לתוכן