עמוד הבית רשימת תפוצה חזרה למעלה

דווח על בעיה !

מצאת בעיה בחווית הגלישה באתר? הוידאו לא עובד, דווח לנו ונדאג לטפל בבעיה !

זהו שדה כותרת של המאמר עליו אתם מעוניינים לדווח ( לא לשנות ! )

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הישארו מעודכנים בכל המאמרים החדשים שעולים לבלוג שלי !

התמוטטות בנייני התאומים הוכחות והפרכות

התמוטטות בנייני התאומים הוכחות והפרכות

התמוטטות בנייני התאומים הוכחות והפרכות, אולי אחד הסרטים הראשונים והיותר משמעותיים בנושא בנייני התאומים, "ההבדל הקטן" יוצר הסרט ידוע בעשייה הרבה שלו בתחום סיפורי קונספירציות שונות, תחת שמו קיימים כמה כותרים בנושא קונספירציות.

הסרטון: התמוטטות בנייני התאומים הוכחות והפרכות

https://youtu.be/lKO5t3rcIZU

ריצ'רד גרד ראשית שואל מי מאמין לסיפור של התקשורת ולאחר מכן מציג את עצמו כהנדסאי קונסטרוקציה ומספר קצת על עצמו, לאחר מכן מסביר בצורה מקצועית באמצעות שקופיות וקטעי ווידאו מקורים מהאירוע, למה לא יכול להיות שבנייני התאומים קרסו, בתחילה הסרטון רואים איך מתבצעות הריסות בניינים מבוקרות ומוצגות מספר דוגמאות חשוב לציין שהדמיון בין התמוטטות בנייני התאומים לבניינים שנהרסו בצורה מבוקרת מעוררים המון שאלות ותהיות אודות מה באמת התרחש באותו אירוע מצמרר שהרעיד את כל העולם.

https://youtu.be/8aXhlf-6dlU

בהמשך מסופרות על התמוטטות בנייני התאומים הוכחות והפרכות נוספות, וגרד מציג דוגמאות לבניינים שדלקו במשך שעות ונשארו בשלמותם, חשוב לציין שישנן עוד עשרות ומאות עדויות לאורך ההיסטוריה ברחבי העולם על בניינים שנשרפו במשך שעות ארוכות ולא קרסו.

לאחר מכן גרד מציג גרד עדויות על שמיעת פיצוצים חזקים רגעים לפני נפילת הבניינים, כולל עדויות של כוחות הביטחון וההצלה שנכחו במקום. באחד מהסרטונים מתועדים אזרחים מודאגים אשר מתקשרים ליקירהם להודיע להם שהם בסדר, וברקע נשמע פיצוץ עז שמושך את תשומת הלב של כל המצולמים בקטע, חשוב לציין שגם לפי התמונות נראה כי השיחה בוצעה לאחר שהבניינים קרסו לכן השאלה הנשאלת למה נשמעו פיצוצים לאחר נפילת הבניינים?

בתיעוד נוסף של ה CNN נראים הכבאים מצולמים ומסתכלים לאחורה ולאחר מכן אומרים תזהרו הבניין הזה עומד להתפוצץ. בסרטון נוסף מתועד חייל חיל האויר לשעבר מספר כי הקשיב לתקשורת קשר של עובד הצלב האדום, הנמצאים מרחק 6 רחובות מבנייני התאומים ושמע אותם מבצעים ספירה לאחור. רגעים לפני הפיצוץ. עוד נמצא בין התיעודים כי ה BBC ידעו שהבנין יתמוטט עוד לפני שקרה הדבר. בתגובה אמרו כי היה בלבול בעקבות מאורות אותו היום הטרגי.

בנוסף חקירת ועדה בנושא התמוטטות בנייני התאומים הוכחות והפרכות שהתקיימה לאחר האירוע קבעה כי אש זו לא הסיבה שבגללה נפלו הבנין, אין לשכוח כי בנוסף לבנייני התאומים נפל בניין ה CIA כאשר שום מטוס טיל או משהו פגע, כמובן שהוא נפל באותה הצורה בה נפלו התאומים, לפי התקשורת הסיבה לנפילת הבנין השלישי הייתה כתוצאה מנפילת בנייני התאומים אך הדבר אינו הגיוני כי מסביב לבנייני התאומים היו הרבה בניינים וגם קרובים יותר מבנין ה CIA שנשארו שלמים עם פגיעות קלות.

קיימת טענה בתקשורת האמריקאית כי לאחר התנגשות המטוס הקומות העליונות קרסו לתוך הקומות התחתונות ולכן הבנין קרס, בסרטון ניתן לראות בבירור כי לא כך הדבר. התרסקות הבנין נראת לגמרי נפילה מבוקרת.

ניתוח נוסף לפי תיעוד סרטון הנפילה והשוואת הזמן בו לוקח לבניין ליפול הוא 10 קומות בשנייה מה שאומר שתוך 10 שניות כל הבניין היה הרוס לגמרי מה שמעלה שאלות נוספות ללא תשובות.

בהשוואה לטענות של התמוטטות בנייני התאומים הוכחות והפרכות, עושים השוואה בין בניין שקרס במקסיקו בו ניתן לראות בבירור את הקומות שקרסו לעומת נפילת התאומים שבהם היינו אמורים לראות לפחות 100 קומות ערומות אחת על השניה, נשארנו עם מעט מסגרת מהבניין ומעט קומות תחתונות שכנראה לא התפוצצו כמו שצריך. רסיסיי הבניינים הגיעו עד 3 מייל מרובע בחלק התחתון של מנהטן.

לקראת סוף הוידאו מסביר גרד את ניתוח הקונסטרוקציה והאבק שנותרו מהמבנים ומציג ממצאים המראים כי ישנה נוכחות של TNT ברסיסי הבניינים והאבק. באמצעות מיקרוסקופים וניתוח מדוייק של תרכובת החומרים בצליחו לבודד את ולשייך את סוגי התוכן השנים ברסיסים. עוד סיבה להאמין שישנה מעורבות חיצונית באירועים הנ"ל.

אולי אחד הסרטים המדוברים ביותר בנושא התמוטטות בנייני התאומים הוכחות והפרכות הוא Loose Change סרט אינפורמטיבי מעולה בקצב מהיר אשר שופך את כל המידע וההסתרה שהייתה בטרגדיה של התאומים הסרטון נמצא מתחת מוזמנים לשפוט בעצמכם. [/sociallocker]

שתף ברשתות החברתיות

כתוב תגובה

דילוג לתוכן