עמוד הבית רשימת תפוצה חזרה למעלה

דווח על בעיה !

מצאת בעיה בחווית הגלישה באתר? הוידאו לא עובד, דווח לנו ונדאג לטפל בבעיה !

זהו שדה כותרת של המאמר עליו אתם מעוניינים לדווח ( לא לשנות ! )

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הישארו מעודכנים בכל המאמרים החדשים שעולים לבלוג שלי !

דויד אייק ובריאן רוז

האג'נדה מאחורי סגר הקורונה דיויד אייק ובריאן רוז

האג'נדה מאחורי סגר הקורונה דיויד אייק ובריאן רוז תפתחו את העיניים חזק חזק אתם לא טועים, איך יכול להיות שבסין הכל נעצר ואין קורונה? איך זה יכול להיות? זה לא הגיוני. מגפה שמאיימת לכאורה להשמיד את המין האנושי מתפרצת בסין.

ובכל זאת הענק הסיני ממשיך לעבוד כרגיל? יותר ממילארד אנשים אשר חיים בסביבה עירונית עם קצב הדבקה לכאורה מסחרר של הנגיף. אנשים מדווחים כי סין לא משקרת לגבי המספרים. השמים של סין חזרו לעבוד!

השליטה במספרים

אם הרשויות שולטות במספרים לנו האזרחים אין שום דרך לדעת מה קורה באמת בשטח, הם יכולים להרים או להוריד את מספרי החולים ובזאת לשלוט על חיינו מבלי שנשאל שאלות מיותרות. תזכרו הפחדה היא הדרך היחידה לשלוט בכם. וכאן חושפים את האג'נדה מאחורי סגר הקורונה דיויד אייק ובריאן רוז.

הרצף

דיויד אייק מדגיש שאין להם מספיק מתים מהנגיף, כדי להצדיק את האמירה שהוא קטלני, 80% מחלימים ובכלל לא מפתחים סימפטומים? אתם רציניים?

PC-PCR הבדיקה לקורונה

האג'נדה מאחורי סגר הקורונה דיויד אייק ובריאן רוז
דויד אייק ובריאן רוז

בדיקת הקורונה אניה בודקת את כמות הוירוס המצוי אצל האדם בגוף, חושב לזכור כי איך שהם קוראים לזה "וירוס" הוא חלק בלתי נפרד ממערכת החיסון של האדם. לכל אדם יש המון וירוסים בגופו והוא לעולם לא יוטרד מהם.

לכן אתה יכול לצאת חיובי למשהו שאפילו לא היו לך סימפטומים אליו, כי רמת הוירוס בגוף היא כל כך נמוכה שהוא לא יטריד אותך כלל. המערכת החיסונית שלך מטפלת בוירוס מצויין.

ציטוט מדען מוכר

אתה צריך כמויות אדירות של הוירוס כדי להיות חולה.

הסרטון: האג'נדה מאחורי סגר הקורונה דיויד אייק ובריאן רוז

שתף ברשתות החברתיות

כתוב תגובה

דילוג לתוכן