עמוד הבית רשימת תפוצה חזרה למעלה

דווח על בעיה !

מצאת בעיה בחווית הגלישה באתר? הוידאו לא עובד, דווח לנו ונדאג לטפל בבעיה !

זהו שדה כותרת של המאמר עליו אתם מעוניינים לדווח ( לא לשנות ! )

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הישארו מעודכנים בכל המאמרים החדשים שעולים לבלוג שלי !

הסרט שמפריך תיאוריה בת 250 שנה תראו לפני שיצונזר!

הסרט שמפריך תיאוריה בת 250 שנה תראו לפני שיצונזר!

הצהרה:

הסרט שמפריך תיאוריה בת 250 שנה תראו לפני שיצונזר!, המטרה של הסרט שמפריך תיאוריה בת 250 שנה תראו לפני שיצונזר! זה לא לתת לכם עצה של פרופגנדה רוקפלר מקצועית רפואית, בשליטה של חברות הביג פארמה בתוכן הנלמד ובספרים בבתי הספר לרפואה. לייעוץ פנו לרופא עם " רשיון הרוקופלר" לכל השטות כזאת.

ביוכימיה אזוטרית הסודי אשלגן מול רעל

קוביד 19 וירוסי הקורונה הם לא מה שנאמר לנו שהם. אפילו הקדמוניים ידעו זאת. הסוד הגדול ואיפלו הבדיחה הגדולה יותר זה, שאם אתה מפחד מקוביד 19 אתה בפשטות מפחד מעצמך. ( בווידאו נראה ספר שביל גיט קורא: איך לשקר עם סטטיסטיקות. )

הספרים הרפואיים אומרים לנו שוירוסי זיהום נשימה ( סינסיטיום ), כמו וירוסי אדינו או וירוסי קורונה הם התפרצות של הצטננות עקב שיא של וירוס זיהם נשימה, במשך חודשי החורף והאביב.

כאשר בנשימה אחת ספרי הרפואה הללו מראים לנו שוירוסי הקורונה הם רק הצטננות, בנשימה אחרת נאמר לנו, שאנחנו עדיין לא יודעים באמת מה הגורם להצטננות. הסרט שמפריך תיאוריה בת 250 שנה תראו לפני שיצונזר!

מעתה והלאה אנחנו, לא אומר אתם. רק בגלל שהידע הזה אסור הוסתר והוחבא מהרופאים שלנו ומהוירולוגים, בשליטה של רוקופלר בתוכנית הלימודים הרפואית, זה לא אומר שהמידע הזה לא ידוע.

זה הזמן שכולנו נרים את הוילון ונלמד, לדעת בעצמנו ולרפא את עצמנו.

וירוס שמוצג תוך הסרט שמפריך תיאוריה בת 250 שנה תראו לפני שיצונזר!

שימו לב שהאטימולוגיה של המילה וירוס באה משנת 1300, מהמילה הלטינית וירוס שמשמעותה הוא רעל או נוזל רעיל.

שבא מהמילה האירית הישנה "Fi" ומהמילה הוולשית "gwy" שמשמעוה רעל. זה לא אומר חד קרן קטנטן בלתי נראה מעופף.

תסתכלו על כל ספר אזוטרי או אפילו ספר ביוכימיה רגיל ( על הצטננות ) מלפני השליטה הרפואית של רוקופלר, כמו זאת בסביבות שנת 1932. שמראה שוירוסים אפילו לא קיימים. והנושא של מחלות רעילות (Virulent Diseases) הם קצרות ולעניין.

לא בגלל שהם לא ידעו יותר טוב, אלא בגלל שהם כבר ידעו מה זה באמת היה ורוקופלר וקרנגי לא יכלו להרוויח מהתרופה הפשוטה "אשלגן". לכן חשוב לראות את הסרט שמפריך תיאוריה בת 250 שנה תראו לפני שיצונזר!

אבל מה המילה Virulent אומרת?

זה אומר חומר מושחת ורעיל. למה קוביד 19 או כל שפעת אחרת או הצטננות הורגים את המבוגרים ואת התינוקות שלנו, אבל מניח את כל השאר על הספה למשך כמה ימים ( מצב קל של מחלה ) ?

זה בגלל שהשמן הוא דלק אמיתי, ממיס ומסכך ומטהר את גוף האדם טוב כמו מכונה. ואתם חשבתם שרוקופלר משתמשים בשמן רק למכוניות? נחשו שוב! כדאי לראות את הסרט שמפריך תיאוריה בת 250 שנה תראו לפני שיצונזר! ולהיווכח בעובדות האמיתיות.

שמן שווה ערך כתרופה היה ידוע לקדמונים, מוכר כמנטרל רעלים או וירוסים כמו שהוכח בציטוט מתוך הספר "The ods of horace"

כמו ששמן מתעב רעל.
The ods of horace

גילינו בשנת 1930, שהצרעה יכלה להתרפא בעזרת שימוש בסוג מסוים של שמן. למה הקוביד 19 המזויף נראה שפוגע במבוגרים? בגיל מבוגר גוף האדם מאוד נמוך בשמן, ולכן הוא נראה יבש ומקומט, עור, שיער, דרכי המעיים, והעצמות כולם דורשים מכסה מלאה של שמן. הסרט שמפריך תיאוריה בת 250 שנה תראו לפני שיצונזר!

הנוזל בבלוטות הלימפה או במערכת הלימפה, חייבים שיהיה להם מספיק שמן.

אישה בשם אנט טוענת שמצאה את מקור הנעורים

הסרט שמפריך תיאוריה בת 250 שנה תראו לפני שיצונזר! מזדקנים הם מנסים למצוא דרכים לשמור על הנראות שלהם ואישה אחת מפלורידה אומרת שהיא מצאה את " מקור הנעורים " איתנו טוניה רוג'רס עם דו"ח מיוחד, טניה.

ג'נט ואני נשאלנו, מספר אנשים שאלו אותי בת כמה היא? היא סבתא והיא זכאית להנחת אזרח ותיק. החיפוש שלה החל כשהיא רצתה להרגיש בריאה ושיהיה לה הרבה אנרגיה אבל היא הרוויה יותר הטבות משציפתה.

" כאן יש לנו ג'ינגר", אנט לרקין מראה לנו את הגינה בחצר האחרוית שלה במחוז מיאמי דייד. היא מלאה בפירות וירקות, כל פינה שלה מלאה במשהו אכיל. " אני אוכלת אותם והם כל כך טעימים ". היא גם אוספת מי גשמים לשתייה ומשקה את הצמחים שלה.

אנט אומרת שהאוכל בגינה שלה זה מקור הנעורים " אני מאוד תוססת, יש לי מלא אנרגיה כמו שאמרתי לך קודם, אני ערה לא יאוחר מ 5:30 בבוקר ואני מוכנה להתחיל את היום ". לבעלה של אנט הייתה חנות בשר באמצע שנות השישים.

אז היא נהייתה צמחונית אבל ככל שהשנים חלפו היא נהפכה לטבעונית היא לא אוכלת שום מוצר מהחי, האוכל שלה לא מעובד ולא מבושל. " הדיאטה שלי כוללת פירות, אגוזים, ירקות וזרעים. אני עושה מלא הנבטה של זרעים וכמו שאפשר לראות הגינה שלי אלה מוצרי המזון הגולמי שאני אוכלת ".

במהלך הסרט שמפריך תיאוריה בת 250 שנה תראו לפני שיצונזר! אנט גם סוחטת מיצים מפירות וירקות. זרוק שם והיא תכין ממנו מיץ סחוט טרי, מיץ ענבים, מיץ אננס, אפילו מיץ תרד. אבל לא כל משפחת לרקין אוכלים או שותים בדרך הזו בעלה של אנט כמעט 54 שנה בחר להמשיך לאכול בדרף שבה הוא רגיל בפעם הראשונה כשהם התחתנו.

הבעל: " אני מקווה שיכולתי לעשות את מה שהיא עשתה ".

עמוס לרקין אומר שאנשים אפילו תוהים אם זאת בכלל אישתו. " הם צוחקים ושואלים, מה אני עושה עם איזה כזאת צעירה? או שהם אומרים, הבאת את הנכדה שלך איתך? את יודעת…. ובדיחות כאלה…. "

עמוס לוקח תרופות מרשם יום יום ללחץ דם גבוה וסכרת. אנט אומרת שהיא אפילו לא לוקחת אספירין. בגלל שחברים וזרים ממשיכים לשאול אותה שאלות על בריאותה והמראה הצעיר שלה היא החליטה לפרסם שני ספרוני מסע והיא הפיקה DVD לפני 12 שנים.

אנט: " ערוץ דיסקברי, הם לקחו קטעים מהספרון שלי ותרגמו אותה לספרדית שדרך אגב זאת השפה השניה שלי. "

אז בת כמה האישה היפה הזאת? אנט רק בת 70. " האישה הזאת בגילי אמרה, את יודעת…. אמרתי לחברבה שלה שהייתי נוהגת להעיר להם לגבי האכילה והם לא הקשיבו, והתגובה שלה הייתה, תסתכלו עליה עכשיו ותסתכלו עלינו ."

הבעל: " היא בנאדם מדהים אני מתכוון באמת, היא עושה הכל היא בונה מחשבים, היא מייצרת את כל הבגדים שלנו, מגדלת אוכל, מדברת שלוש שפות, את יודעת אני חושב שזה מדהים. "

אנט אוכלת מזון גולמי לגמרי במשך 27 שנים ואנחנו רוצים להזכיר לכולם שלא משנה בת כמה אתם באמת חושבים שהיא נראית, היא שינתה את אורח החיים שלה כדי להרגיש יותר טוב ושיהיה לה אורח חיים טוב יותר.

בעלה אמר " אני מקווה שיכולתי לעשות מה שהיא עשתה " ואני אמרתי זה מאחור מדי? והוא אומר כן זה מאוחר מדי בשבילי. היא נראת נהדר, אבל בימינו את יודעת הרבה אנשים שואלים אותי האם היא עשתה ניתוח פלסטי?

היא לא, הייא אמרה שהיא לא עשתה אף ניתוח פלסטי. היא אמרה " אף פעם אל תגיד אף פעם " היא אמרה " אולי כשאהיה בת 80 אשנה את דעתי " אבל היא לא עשתה אף ניתוח פלסטי וזה באמת מגניב כי הוא ( בעלה ) אמר שהיא כל כך יפה וכשהוא יצטרך עזרה כשהוא ילך למכולת הוא אמר " אנט את תלכי לפני כי את תקבלי את כל תשומת הלב ואני אוכל לשאות את השאלות " העניין עובד לטובתנו…. ושני הילדים שלה שני הבנים שלה בתחילת שנות ה 50 שלהם.

איך היה מיץ התפוזים? ראיתי אותך טועמת אותו. " זה היה מאוד טעים. " היא למעשה שותה את כל המיצים תוך שבוע עד שבועיים. " זה מדהים. זה עבודה במשרה מלאה. כן באמת. טניה סיפור נהדר, מאוד מאיר עיניים ופוקח עיניים, תודה לך. " בבקשה ".

הסרט שמפריך תיאוריה בת 250 שנה תראו לפני שיצונזר!

הסרט שמפריך תיאוריה בת 250 שנה תראו לפני שיצונזר!

דעה אישית על הסרט שמפריך תיאוריה בת 250 שנה תראו לפני שיצונזר!

בתחילתו של משבר הקורונה נחשפתי למספר ספרי רפואה שחשפו סטודנטים לרפואה אשר הציגו כי הספר מעיד שוירוס הקורונה הוא לא יותר מצינון עונתי, חשוב לזכור שמשפחת וירוס הקורונה מורכבת מהמון וירוסים שונים עם יכולות שונות.

הווידאו שלפניכם עוקב אחר היסטוריית המחלות בעולם ואופן הטיפול בהם, לפני עידן השליטה של רוקופלר במערכות הבריאות של כולנו. עוקבים אחר ניסויים שהתבצעו בשנים שעברו התוצאות וההפרכות.

חשוב להבין שהאופן בו העולם תופס את עולם הרפואה הוא אך ורק לפי רצונותיהם של בעלי ההון, הראיה של האזרח הפשוט צרה מידי כדי לקלוט את גודל התעמולה.

הרבה מאוד מחלות בעולם נתפסו בעבר וחלקן עד היום כוירוסים או טפילים, מה ששגוי מיסודו, מחקרים הראו כי רוב המחלות של האדם או החיה הם בכלל חוסר איזון כימי בגוף המארח.

הנתונים בכתבה הסרט שמפריך תיאוריה בת 250 שנה תראו לפני שיצונזר! הוכחו ע"י ביוכימיה.

שתף ברשתות החברתיות

כתוב תגובה

דילוג לתוכן