עמוד הבית רשימת תפוצה חזרה למעלה

דווח על בעיה !

מצאת בעיה בחווית הגלישה באתר? הוידאו לא עובד, דווח לנו ונדאג לטפל בבעיה !

זהו שדה כותרת של המאמר עליו אתם מעוניינים לדווח ( לא לשנות ! )

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הישארו מעודכנים בכל המאמרים החדשים שעולים לבלוג שלי !

וירוס הקורונה

הפוסט של רני רהב שהסעיר את העולם והוסר

הפוסט של רני רהב שהסעיר את העולם והוסר. אז לא כולם שמו לב שאושיה ציבורית כמו רני רהב הספיק להעלות פוסט אפוקליפטי וקונספירטיבי אודות התפשטות נגיף הקורונה ברחבי העולם, חשוב לציין שהפוסט הוא לגמרי פרי דמיונו של הכותב ואין מהמשתמע לכך שסין אחראית להפצת הנגיף.

הפוסט של רני רהב שהסעיר את העולם והוסר
הפוסט של רני רהב שהסעיר את העולם והוסר

נגיף הקורונה התפשט בכל רחבי העולם מווהאן, אך לא הגיע לבייג'ינג ולשנגחאי … איך זה אפשרי?
נראה כל כך הגיוני … אחרי הכל, שוק המניות הסיני לא התרסק … השווקים האמריקאים והאירופאים כן …
להלן התכנון של סין כיצד לשלוט במהירות בעולם?

1. הכינו וירוס והתרופה.
2. הפיצו את הנגיף.
3. הפגינו יעילות, בניית בתי חולים בתוך מספר ימים. הרי כבר הייתם מוכנים עם הפרויקטים, הזמנתם ציוד, שכרתם והכשרתם עובדים והכנתם מראש רשת מים וביוב, חומרי בניין טרומיים ואחסון בנפח מרשים.
4. צור כאוס בעולם, החל מאירופה.
5. פגע במהירות בכלכלות של עשרות מדינות.
6. הפסק קווי ייצור במפעלים במדינות אחרות.
7. המצב יגרום לשווקי המניות לרדת ואז ניתן לקנות חברות במחיר מציאה.
8. נהל במהירות את המגיפה במדינתך. הרי כבר הייתם מוכנים.
9. הוריד את מחיר חומרי הגלם, כולל מחיר השמן שאתם קונים בהיקף גדול.
10. חזור לעבוד במהירות בזמן שהעולם עומד דומם. קנו את מה שדיברתם בזול במהלך המשבר ומכרו יותר יקר במדינות שהשתקו את הענף שלהם.

נ.ב: תקראו את ספרם של הקולונלים הסינים קיאו ליאנג וונג שיאנגסוי משנת 1999, "לוחמה בלתי מוגבלת: תוכנית האב של סין לאמריקה אמריקה", באמזון. הכל שם …

שווה לשקול ..
תחשוב על זה …

מדוע רוסיה וצפון קוריאה נקיות לחלוטין מקוביד – 19? מכיוון שהם בעלות ברית אמיצים של סין. לא דווח על אף מקרה משתי המדינות הללו. מצד שני, דרום קוריאה / בריטניה / איטליה / ספרד ואסיה נפגעות קשה. איך ווהאן נקייה פתאום מהנגיף הקטלני?

בסין אומרים כי הצעדים הראשוניים הדרסטיים שנקטו היו חמורים מאוד וווהאן נסגרה בכדי לעצור את ההתפשטות לאזורים אחרים. אני בטוח שהם משתמשים בווירוס אנטי וירוס.

מדוע בייג'ינג לא נפגעה? למה רק ווהאן? מעניין לחשוב על זה, נכון? ובכן .. ווהאן פתוח כעת לעסקים. אמריקה וכל המדינות לעיל הושמדו כלכלית. כלכלת ארה"ב תקרוס בקרוב כמתוכנן על ידי סין. סין יודעת שזה לא יכול להביס את אמריקה מבחינה צבאית, מכיוון

שארה"ב הינה המדינה החזקה ביותר בעולם. אז הם השתמשו בנגיף … כדי לשתק את הכלכלה ולשתק את האומה ואת יכולות ההגנה שלה. הנשיא טראמפ תמיד סיפר כיצד הדרך היחידה להרוס את חזונו להפוך אמריקה לגדולה שוב היא באמצעות הרס כלכלי. מגפת ווהאן הייתה חלון ראווה.

בשיא המגפה

נשיא סין שי ג'ינפינג … לבש מסכת פנים פשוטה מסוג RM1 בעת שביקר באזורים שנפגעו. כנשיא, הוא צריך להיות מכוסה מכף רגל ועד ראש … אבל זה לא היה המקרה. זה אומר שהוא היה מוגן והיתה כבר תרופה לפני שהווירוס. החזון של סין הוא לשלוט בכלכלה העולמית על ידי רכישת מניות ממדינות שעל סף משבר כלכלי רציני. בהמשך, סין תודיע כי החוקרים הרפואיים שלהם מצאו תרופה להשמדת הנגיף.

הרופא שהצהיר כי נגיף זה יוצר במעבדה בסין הושתק על ידי הרשויות הסיניות …

הפוסט של רני רהב שהסעיר את העולם והוסר
הפוסט של רני רהב שהסעיר את העולם והוסר

הפוסט של רני רהב שהסעיר את העולם והוסר וכל זאת לאור החשיפה הרבה של הפוסט והיכרותו עם הציבור בצינור לילה הרימו את הכפפה והעלו את רני לשידור כדי לנסות לקבל הסברים. הסרטון יתווסף בהמשך לאתר.

הפוסט של רני רהב שהסעיר את העולם והוסר דרך טוויטר:

לפי הכתוב הסינים חוגגים את הדבקת 100+ אמריקאים בנגיף! זה אומר דרשני לא? עובדה שאחרי הכול הפוסט של רני רהב שהסעיר את העולם והוסר.
שתפו אותנו מה דעתכם אם גם אתם חושבים שהסינים אחראים לנגיף במטרה להשתלט על העולם! הפרדוקס היחידי בסיפור שכבר היום סין היא המעצמה הגדולה בעולם אז קצת קשה להבין את המהלך אבל אני מאמין שהדברים יתבהרו לכולנו עם הזמן!

הפוסט של רני רהב שהסעיר את העולם והוסר
שתף ברשתות החברתיות

תגובה אחת

כתוב תגובה

דילוג לתוכן