טכנוקרטיה מסוכנת מה זה אומר? דיוויד אייק ובריאן רוז המטרה העילאית דילול המזומן אצל האזרחים ע"מ לשלוט בצורה טוטאלית בדרך בה אנחנו רוכשים מוצרים, אומר דויד אני אתנגד למערכת הזו באופן אישי עד לנשמתי האחרונה.

שליטה מוחלטת

חברת משחקי הרעב, זה פאשיזם וזה קומוניזם שהם שמות שונים לאותה עריצות בפועל, ריכוזיות של כח בידיהם של מעטים השם האמיתי למרות שפאשיזם וקומוניזם, זאת הדרך שזה בא לידי ביטוי זה באופן בסיסי אותו דבר.

אך הדרך שבה זה נעשה, זה שונה זו טכנוקרטייה אשר הם יצרו. זו טכנוקרטיה כלל עולמית. וטכנוקרטיה מגדירות חברות אשר נשלטות ע"י בירוקרטים לא פוליטיקאים הם הולכים, זו התוכנית הם הולכים ככל שיכפישו פוליטיקאים בתודעה הציבורית הציבור יגיד, הוא חסר ערך בכל מקרה.

מי מנהל את הצגה?

זה מנוהל בידי בירוקרטים, מדענים, מהנדסים וע"י טכנוקרטיים כל האנשים האלה מעמק הסיליקון הם טכנוקרטיים. וכבר הטכנוקרטים של עמק הסיליקון אל לנו לשכוח את ישראל משום שהיא עמק הסיליקון השני בעולם עד כמה שזה נשמע הזוי. תעשה את המחקר שלך מבקש אייק.

הטכנוקרטים כבר מנהלים את העולם לרוב הפוליטיקאים אין מושג מה הולך בעמק הסיליקון קל וחומר להבין את החקיקה. הם מנהלים את זה . הזוג גייטס מנהלים את כל פעולת החיסונים, הם מנהלים את ארגון הבריאות העולמי.

ככה משתלטים הטכנוקרטיים על חיינו…

מקור: לונדון ריאל טי וי.

Please wait...