עמוד הבית רשימת תפוצה חזרה למעלה

דווח על בעיה !

מצאת בעיה בחווית הגלישה באתר? הוידאו לא עובד, דווח לנו ונדאג לטפל בבעיה !

זהו שדה כותרת של המאמר עליו אתם מעוניינים לדווח ( לא לשנות ! )

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הישארו מעודכנים בכל המאמרים החדשים שעולים לבלוג שלי !

מה באמת קורה במחלקות הקורונה ישראל 2020

מה באמת קורה במחלקות הקורונה ישראל 2020 גל שלו

מה באמת קורה במחלקות הקורונה ישראל 2020 גל שלו, התקשורת זועקת בתי החולים מלאים עד 0 מקום, מחלקות הקורונה קורסות והטענה של התקשורת שאנחנו עדין לא בפיק של הגל השני. ותראו את גל עושה להם לתקשורת בית ספר, הולך פיזית למחלקת קורונה להראות שהיא תחת שיפוצים למרות שהצילומים והעדויות שמוצגות לנו בתקשורת הם של מחלקה עובדת תחת 0 מקום ועומס בלתי נסבל,

כבודו של גל מונח במקומו הבחור הזה תרם המון לחשיפת המידע ברשת. במקרה הספציפי הזה שאלתי את עצמי אם לפרסם את הסרטון הזה או לא, ואני אסביר בדיוק למה, האומנם גל עושה תחקיר עיתונאי אזרחי, אבל אין לו באמת מקורות והוא מחבר את הנק' לבד, לכן המסקנות הן קצת שונות מהאמת של גל.

מחלקות הקורונה

מה באמת קורה במחלקות הקורונה ישראל 2020

איך שהסרטון על מה באמת קורה במחלקות הקורונה ישראל 2020 גל שלו, ראיתי את המחלקה וישר הבנתי שזו אותה המחלקה שצילמו לטלוויזיה והראו לנו איך מתקשרים ומטפלים בחולים מרחוק ללא כל מגע אנושי, חשוב לציין המחלקה באמת עבדה תקופה קצרה, עד שסיימו להכין מחלקות קורונה נוספות, לאחר שסיימנו החליטו לשפץ שוב את המחלקה הזאת, עכשיו הרבה מכם יגידו שאני טרול של התקשורת חכו שנייה. לפני שאתם מספידים את הפוסט הזה.

קבלן בבית החולים

במקרה לחלוטין אחד מחברי הטובים ביותר, עובד בתחום התקשורת מצלמות אזעקות וכדומה, וזכרתי שהוא סיפר לי שהם משפצים את המחלקות קורונה. כמובן שמיד התקשרתי אליו שלחתי לו את הסרטון ושאלתי אותו מה הוא יודע על זה, והוא סיפר לי שהם באמת משפצים עכשיו את המחלקה לאחר שעבדה תקופה מכיוון שנפתחו עוד מחלקות קורונה נוספות היה ניתן להעביר את החולים לשם ולשפץ את המחלקה הנוכחית שאתם רואים בסרטון.

עריכה מגמתית על מה באמת קורה במחלקות הקורונה ישראל 2020 גל שלו

ברור לנו שהתקשורת יכולה להשתמש בצילומים וחומרים שלה מהארכיון כדי להציג לנו לכאורה מחלקת קורונה פעילה, והם גם עושים את זה. לא רק בישראל, עם זאת הסקירה הספציפית הזאת של מחלקה בשיפוץ, אני לא יודע כמה שקר יש פה מצד התקשורת כמובן שהם לא נקי כפיים. אבל במקרה הזה ולאור היכרות עם הקבלן המבצע, אני מבין שמה שבסה"כ קרה זה שהתקשורת השתמשה בצילומים מהגל הראשון בגל השני זה הכל גל!

הסרטון: מה באמת קורה במחלקות הקורונה ישראל 2020 גל שלו

שתף ברשתות החברתיות

כתוב תגובה

דילוג לתוכן