מונופול הבריאות העולמי של ביל גייטס פילנטרופ עתיר השגיים או עסקן במסווה של נדבן? אנחנו ניתן לכם להחליט.

ייצור ווירוסים לטובת עושרו

בתחילת דרכו עוד בשלהי התפתחות הווינדוס והתפתחות הרשת החלו להסתבוב המון ווירוסים אשר היו מדביקים מערכות הפעלה בצורה מסחררת וכן נחשו מה? לביל היה את הפיתרון כבר מוכן מראש. אנטי וירוס

בדיוק כמו וירוסים שנועדו למחשב, היום אנחנו רואים וירוסים שנועדו לבני אדם ונחשו מה? לביל גייטס הגדול כבר יש את הפתרון מוכן מראש ( Id 2020 ) מוכנים לרוץ רחוק? ציטוט מהאתר שלהם מותורגם לעברית

לאחד מכל שבעה אנשים ברחבי העולם חסר אמצעים להוכחת זהותם, תעודת זהות דיגיטלית מציעה גישה לשירותים חברתיים חיוניים ומאפשרת להם לממש את זכויותיהם כאזרחים וכמצביעים ולהשתתף בכלכלה המודרנית. אולם ביצוע נכון של תעודת זהות דיגיטלית פירושו להגן על חירויות אזרחיות ולהחזיר את השליטה על נתונים אישיים למקום בו הם שייכים … בידי האדם.

שלא יהיה לכם ספק מי הנדבן הממן את פרויקט זהות 2020 הקרן של מלינדה וביל גייטס, אנחנו למעשה צופים בהיסטוריה חוזרת על עצמה מה שביל עשה בתחילת דרכו עם וירוסים ואנטי וירוסים למחשבי מיקרוסופט, הוא עכשיו רוצה להכיל עלינו, באמצעות תוכנית חיסונים גלובלית בשירות ארגון הבריאות העולמי.

כסף מאז מעולם קנה אנשים

זה לא חדש שכשיש לך כסף יותר קל לך להזיז דברים, אז נכון לביל גייטס יש כיס שהוא בור ללא תחתיית כנראה ידו בכל יד כל בו.

הקרן של ביל הצליחה לממן ולמנף אלפי תאגידים קטנים וגדולים בתחום הבריאות, שלא לדבר על הכיסוי התקשורתי האוהד שהוא מקבל אבל היי אם היו משלמים לי מיליוני דולרים דרך קרן זו או אחרת גם אני הייתי הופך להיות המעריץ האלמוני שלך.

הדרך לקהל הצופים הוא דרך המדיה וביל מבין את המשחק טוב מאוד ודואג לסיקור תקשורתי חיובי אדיר כדי להציג את עצמו כחולם על טובת הציבור בעוד מקדם את האינטרסים האישיים שלו במסווה של מגפה.

מימון תקשורתי אדיר

רק לצורך ההבנה ביל גייטס ממן את מעקב ה BBC אחרי התפרצות הקורונה, בנוסף גייטס ממן ומשקיע בעשרות ערוצי תקשורת נוספים לצורך רכישת פרסום חיובי עבור הדמות הציבורית אותה הוא מייצר כלפי חוץ.

קרן ביל ומלינדה גייטס

כנראה שכמעט ולא נשארו תחומי בריאות גלובליים בהם הקרן של גייטס ומלינדה לא שמה את טביעת רגלה, האם ביל הוא באמת נדבן אמיתי או עסקן אשר מצליח להשלות את כולנו ולהרוויח לכיסו בסופו של יום.