ריכוזיות גלובלית על קצות האצבעות דיויד אייק ובריאן רוז הונאת הקורונה עוצבה על מנת ליצור בזמן מהיר מאוד את מידת הריכוזיות הגלובלית הגבוהה ביותר של כח. שמתרחשת, שאני כ 30 שנה מדגיש שהיא מתקרבת אלינו.

קונספירציה?

איך ידעתי את זה? בגלל שאם אתה מוכן להשקיע את השעות ואת מידת המאמץ הרב שהושקע, יום אחר יום, ומשהה את המחשבה של "כל זה לא אמיתי" אתה יכול לחשוף את הקונספירציה הזו ולגלות מה מתוכנן.

וזה לא משהו שנאסף בימים, או אפילו עשרות שנים זה לא באמת יכול להתקבל על הדעת.

אלדוס האקסלי

אלדוס האקסלי

שאלה: איך אלדוס האקסלי בספרו Brave New World שיצא ב 1932, איך היה כל כך מדוייק כשתיאר את הדרך אליה הולך העולם כיום?

מדוע ג'ורג' ארוול היה כל כך מדוייק בספרו ב 1984 ושיצא לאור ב 1948 כאשר הוא בדומה לאקסלי, בדרכו הוא תאר טכנולוגיה כמו מסכי טלוויזיה שהיום אנו מכנים אותם טלוויזיה חכמה שזה לא כפי שמסכי המרקע היו אמורים להיות כשאתה צופה בהם קבוע בביתך.

איך אנשים כמו אורוול או בשמו האמיתי אריק ארטור בלר ידע שהטכנולוגיה הזו מגיעה כשהיא עוד לא הייתה עדיין קיימת?

איך אדם הנקרא ד"ר ריצרד דיי שהיה המוציא לפועל מטעם ארגון רוקופלר, של התכנית " הורות מתוכננת" הייתה מבוססת על התנועה האאוג'ניקה ( תורת השבחת הגזע ) איך הוא ידע?

ציינתי את זה בספרי ב 1969 שהאינטרנט מגיע? אתה מתבונן במה שד"ר ריצ'ארד דיי אמר במצגת לרופאי ילדים בפיטסבורג פנסילבניה בשנת 1969.

מה עומד להתרחש בעולם, וזה יוצא דופן, לא רק בדיוק לפרטי פרטים אחד הדברים שהוא אמר להם באותו הערב:

אנחנו הולכים להפוך בנות ובנים לאותו הדבר

שום דבר מכל זה אינו במקרה. הכל מתוכנן. והוא תאר את האינטרנט מה שהומצא בשנות ה 80, הוא תאר כבר ב 1969 הוא תאר הגירה המונית של אנשים לאירופה ב 1969, שזה מגיע, מדוע?

מקור: לונדון ריאל טי וי.

Please wait...